5 veidi, kā pārbaudīt attiecības pirms kāzām

Advertisement
Advertisement

Pasaulē ir ļoti maz cilvēku, kas nekad nav apdomājuši savu izvēli pirms kāzām. Tas nav nekāds brīnums, jo ģimenes veidošana ir ļoti nopietns un atbildīgs solis, jo pēc tam kardināli mainās dzīve diviem cilvēkiem. Tāpēc daudzi ilgu laiku velta dažādiem pirmskāzu iepazīšanās un attiecību etapiem, lai pilnībā pārliecinātos par partnera izvēles pareizību. Taču ne vienmēr tas atspoguļo patieso cilvēka būtību, ir nepieciešamas konkrētas situācijas. Aplūkosim 5 vienkāršos veidus kā uzzināt labāk par savu partneri visu, ko gribi uzzināt īsā laika termiņā.

Avots
Foto - weddingelation.com

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Pavadiet laiku tālāk no civilizācijas.
Kopā dodieties tur, kur jūs varēsiet būt divatā, bez ierastajiem apstākļiem, sabiedrības un komforta. Vasaras periodā var pavadīt laiku brīvā dabā, bet ziemas periodā iznomāt uz vairākām dienām mājiņu kādā ciematā. Atslēdziet, vai atstājiet mājās visus telefonus, portatīvos datorus un citus sakaru līdzekļus, un palieciet divatā ar draugu un dabu. Ja neesat noskumuši pa to laiku, un viens no otra noguruši – jūsu attiecības var tikai apskaust, jo psiholoģiskā saderība ir jūsu priekšrocība.
2. Kādu laiku padzīvojiet vienā dzīvoklī, sadalot pienākumus.
Iemīlēšanās periodā, kas ļoti ātri pāriet, ļaudis cenšas maksimāli iztapt saviem izredzētajiem, lutinot un rūpējoties par viņiem. Bet, kad jau sen pagājis ''ķīmijas'' periods un jūsu mīlestība – tā ir apzināta izvēle, jums nepieciešams pārbaudīt atbilstību sadzīves plānā. Lieta tāda, ka sadzīves konflikti bieži noved pie nopietnām problēmām attiecībās. Tas, kas jums liekas normāli un pieņemami, var būt pilnīgi neciešams jūsu partnerim. 1-2 nedēļas dzīvot vienā mājā palīdz likvidēt neatbilstības, un jums jāizlemj – vai jūs ar to samierināties, jo pieaugušie reti spēj strauji mainīt savus sadzīves paradumus.
3. Pārejiet kritikas pārbaudi.
Iepriekš vienojieties ar savu partneri un sastādiet sarakstu, lai atklātu otra trūkumus un nozīmīgākos aizrādījumus, kas jums tajā periodā sakrājušies no kopīgās dzīvošanas. Ja jūsu attiecības ir balstītas uz mīlestību, tad šī saruna jums vairs nebūs uzkrāto aizvainojumu nesapratne, dusmas vai draudēšana citam pret citu. Jūs aiziesiet katrs ar gataviem un apspriestiem risinājumiem, kā mainīt visu uz labo pusi. Ja partneris neiztur un nepieņem kritiku, tad ziniet – pārmaiņas gaidāmas tikai tad, kad vēzis uzsvilps, jo tas viss viņu apmierina.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017