6 lietas, ko Tu nekad nedrīksti teikt vīrietim, kurš tev patīk!

Advertisement
Advertisement

Ja tu esi vientuļa sieviete, kura meklē savu vīrieti, tad pareizi ir tikt galā ar pirmo randiņu. Tev ir tikai viena iespēja atstāt labāko iespaidu, tā kā tev ir jāparāda sevi uz visiem 100 procentiem. 

 

Vīrieši izvēlās sievietes, ar kurām viņi jūtas ļoti viegli. Katra no tālāk minētajām frāzēm atstums vīrieti no tevis. Ja tu jau esi teikusi ko līdzīgu, tad iespējams, ka puisis, kurš sākumā izrādīja interesi ir pazudis bez pēdām. 

 

 

Raksta turpinājums
1. Es esmu ļoti aizņemta

Kad tu saki vīrietim par to, kāds tev ir neprātīgs dzīves grafiks, viņš var padomāt ko tādu: viņai nav laika priekš manis, viņai būs grūti atrast laiku attiecībām.

Nav svarīgi, cik aizņemta tu esi: nesaki šos vārdus. Ja vēlies atrast mīlestību, tad tu arī atradīsi laiku priekš tās.
2. Es esmu neatkarīga un visu varu izdarīt pati

Kad vīrietis dzird šos vārdus, viņš domā, ka tev tavā dzīvē vīrietis nav vajadzīgs, jo esi pašpietiekama un palīdzība tev nav vajadzīga. Pat, ja tā ir taisnība, tas tikai atgrūž vīriešus.

Kāpēc? Tāpēc, ka labs vīrietis vēlas palīdzēt savai sievietei. Viņš grib just, ka viņš viņai ir vajadzīgs. Kad tu viņam saki frāzi, ka tev neviens nav vajadzīgs, tu faktiski saki, ka tieši viņš tev nav vajadzīgs.
3. Kāda tev ir mašīna?

Tāds jautājums var likt viņam domāt, ka tu dzenies pakaļ viņa makam. Pat ja tu esi auto mīļotāja, labāk ir izvairīties no tādiem jautājumiem, vismaz pirmajā randiņā.

Nevajag jautāt arī par viņa apģērbu vai pulksteņa vērtību. Vīrieši vēlas patikt tādi kādi viņi ir, nevis viņu algas dēļ.
4. Mans bijušais bija briesmīgs

Dažreiz pirmā randiņa laikā, tu tā atslābinies, ka ļauj sev sākt runāt par iepriekšējām attiecībām.

NEVAJAG! Ja tu tik ātri atceries par savu bijušo, tas liecina par to, ka tu neesi vēl aizmirsusi viņu. It īpaši, ja runā par viņu nevienaldzīgā tonī. Varbūt tad, tu neesi gatava vispār ar kādu satikties.
5. Es ienīstu savu darbu

Kad tu žēlojies par savu darbu, tu mēģini iežēlināt. Tas nepalīdz iegūt labu priekšstatu. Vīrietis vēlas sievieti, kura dzīvo laimīgu dzīvi.
Foto: proza.ru
6. Man bija grūta diena, esmu ļoti nogurusi.

Vīrieši ienīst, kad sievietes izmanto viņus, kā psihoterapeitus jau pirmajā randiņā. Tas ir laiks, lai iespaidotu vīrieti, nevis izlietu uz viņa savas problēmas.

Vīrietis meklē sievietē jaunu dzīves enerģiju, kura piepildītu viņa dzīvi, nevis jaunas problēmas un negatīvismu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019