6 pazīmes tam, ka jūsu dzīvē ir lieks cilvēks

Advertisement
Advertisement

Mana mamma man teica: `Atbrīvojies no visiem liekajiem cilvēkiem savā dzīvē, viņi izvelk tavu enerģiju...`. No viņas skatu punkta, tie bija pavisam bezjēdzīgi cilvēki priekš manis, bet man bija sava jēga no viņiem. Tad par vampīru enerģiju vēl nerunāja un nerakstīja, interneta vēl nebija un mana mammīte visu laiku teica man par to, ko tagad var izlasīt rakstā par `enerģijas vampīriem`. 

 

Tagad par tiem enerģijas sūcējiem ir rakstīts daudz interesantā, bet tajā skaitā arī daudz muļķīgā. Šeit nav nekā mistiska. Mēs varam būt vienlaicīgi gan donori, gan vampīti. Labi, kad iet līdzīga apmaiņa. Tā ir harmonija. Slikti, kad jūs vienkārši izsūv. Dažreiz tas notiek gadiem ilgi. Kāpēc slikti? Nerunāsim par enerģijas zaudējumu un citām lietām. Mēs zaudējam laiku, bet tas ir ļoti svarīgi.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņš visu laiku jums zvana pats

Jums ir draudzene vai draugs, ar kuru saruna sākas no frāzes: `Es tikko gribēju tev piezvanīt, bet redzu, ka tu man zvani!` Ir? Esiet pārliecināti, ka ar šo cilvēku jums būs vienlīdzīga apmaiņa, tas ir jūsu dzīves partneris. Tas nav lieks cilvēks. Lieks cilvēks zvana pats un jūs nekad viņam nezvanāt. Šis cilvēks vienmēr zvana jums nepiemērotā laikā, jums ir aizņemtas rokas, jūs skatāties filmu, vai parkojaties. Jūs darāt kādu lietu, bet tad pēkšņi zvana viņš un jūs zaudējat savu laiku.
2. Viņš vienmēr liek gaidīt

Viņš liek jums gaidīt telefona sarunas laikā. `Oi, tagad uzgaidi, man ir otra līnija. Es tev pārzvanīšu...` Jūs skatāties uz telefonu un saprotiet, ka jums tagad pārzvanīs, bet jūs to negribat.

Viņš liek sevi gaidīt, kad atbrauc pie jums. Viņš nav punktuāls attiecībā uz jums. Pat atbraucot, viņš atrod kaut kādas lietas. Tā var būt kāda ilga saruna pa telefonu ar kādu. Jūs bēdīgi skatāties pulkstenī un izjūtat, kā vienkārši tērējat laiku.
3. Viņam vienmēr ir problēmas

Pašas biežākās problēmas šim cilvēkam (ja tā ir sieviete) - problēmas ar veselību. Nav svarīgi kāda dzimuma jūs esat. Vīrietis vai sieviete, ja jūs esat psiholoģiskais donors, jums būs jāzina visas Liekā cilvēka problēmas ar veselību. Visi jūsu padomi atrisināt problēmu - aiziet pie ārsta, netiks izmantoti. Jūs uzklausīs, bet tas ne ar ko nebeigsies. Rezultātā - jūs zaudēsiet laiku.

Liekajam cilvēkam ir problēmas darbā. Tas viss jums tiek stāstīts mēnešiem un pat gadiem. Vainīgi ir kolēģi un direktors. Visi jūsu mēģinājumi nomierināt nelaimīgo arī beidzas ne ar ko. Liekajam cilvēkam jūsu acīs vajag ciest. Viņš to dara brīnišķīgi. Tā rezultātā jūs vienkārši zaudējat laiku.
4. Viņam ir grūti kau ko pajautāt

Dažreiz notiek tā, ka liekajam cilvēkam ir kaut kas jājautā. Un jūs saprotat, ka to izdarīt ir pamatīgi grūti. Kad jūs esat pajautājuši, jūs saprotat, ka labāk nebūtu to darījuši. Šis liekais cilvēks nevēlas palīdzēt. Viņam ir tādas problēmas. Jūs izdarāt to paši, ko lūdzāt un beigās iznāk laika zaudējums.
5. Viņam vienmēr jūs esat vajadzīgi

Liekais cilvēks aplenc jūs ar savu `mīlestību`. Viņš mūžīgi liek jums saprast, ka esat viņam nepieciešami. Viņš dzīvo jūsu apgādībā un nespēj bez jums neko izdarīt. Dažreiz tas rada dusmas un izbrīnu. Liekais cilvēks uztaisa seju, kā kaķim no Šreka un saka `Nu lūūūūūdzu`. Viņš visu laiku kaut ko jautā. Jūs pierodat pie domas, ka viņš bez jums nevarēs izdarīt neko. Turklāt, kad rodas nopietna problēma, viņš visu atrisina bez jūsu klātbūtnes un izdara to momentāli, tad jūs saprotat, ka vienkārši zaudējat laiku.
6. Viņš ir brīnumaini neinteresants cilvēks

Pati galvenā Liekā cilvēka pazīme. Viņš ir neinteresants. Viņš ir slikts stāstītājs, viņš nav saistīts ar kādu hobiju. Tas ir neticami garlaicīgs radījums. Jums ar viņu nav interesanti.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019