6 soļi, lai atlaistu aizgājušu mīlestību, pat tad ja sirds vēl sāp

Advertisement
Advertisement

Ja iemīlēšanās ir pasaulē jaukākā sajūta, tad šķiršanās tas ir pats briesmīgākais. Dažreiz tas ir nepieciešams. Tā dēļ, lai izdzīvotu. Lai vēlak iemīlētos no jauna. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.ua
1. Pajautā sev cik ļoti gatava tu esi to darīt

Pirms pieņem jebkādas izmaiņas dzīvē, tev sev ir jāpajautā cik gatava tu esi to darīt. Pēc skalas no 1 līdz 10, cik tuvu ir ciparam 10? Tāpēc, ka bez nolemta garastāvokļa tu nespēsi sasniegt tādu mērķi, kā aizmirst iepriekšējo mīlestību.

Tu esi gatava to darīt? Jeb kāda daļa tevis vēl turas pie otras iespējas? Tu jūties pietiekami spēcīga, lai izdarītu to?

Ja tu par kādu jautājumu šaubies, iespējams tev vēl vajag mazliet pagaidīt. Laiks patiesi palīdz un ar laiku tu kļūsi tikai stiprāka un gatava šim uzdevumam.
2. Nogriez jebkuru saikni ar viņu

Mums liekas, ka obligāti ir jābūt pēdējai sarunai, lai pieliktu visam punktu, lai jūs izteiktos, saprastu viens otru un pašķirtos mierīgā ceļā.

Reti kad mēdz būt tieši tā. Ja vien jūs spētu mierīgi parunāt un noskaidrot visas problēmas, vai tad jūs būtu nonākuši līdz kam tādam? Diez vai.

Tad kad jūs esat nolēmuši, ka jūsu attiecības ir beigušās, nogrieziet visus kontaktus ar viņu. Nobloķējiet viņu savā telefonā, izdzēs no sociālajiem tīkliem, turies tālāk no vietām, kur ir viņš. Kāpēc? Tāpēc, ka tev ir jāatbrīvojas no ieraduma pret šo cilvēku.
3. Pajautā sev, kas tev ir jāpalaiž vaļā

Tas ir ļoti svarīgi. Kas tieši tev ir vajadzīgs, lai ietu tālāk? Iespējams tās ir dusmas vai aizvainojums uz viņa par to, ko viņš ir izdarījis. Iespējams tās ir dusmas uz sevi, ka zaudēji tik daudz laika uz viņa. Tie ir sapņi un cerības, kuras tu veidoji jūsu abu dēļ. No tām tieši tagad vajadzētu atteikties, tieši tādā veidā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017