7 Holivudas zvaigznes godīgi pastāstīja, kādēļ viņām nav bērnu

Advertisement
Advertisement

Pastāv tāds viedoklis, ka sievietes laime ir bērnos. Bet, ja bērna nav, tad tam ir nopietns iemesls. Piemēram, veselības problēmas. Patiešām, daudzām tā arī ir. Bet ir arī tādas sievietes, kuras apzināti atsakās kļūt par mātēm. ASV pat ir tāds termins `childfree`, kas nozīmē brīva no bērniem.


Kādēļ sieviete ir gatava atteikties no bērna dzemdēšanas un vai vēlāk šo lēmumu nenožēlos? Noskaidrosim, ko par šo tēmu domā septiņas pasaulē slavenākās sievietes, kuras ir pieņēmušas lēmumu nekļūt par mātēm.

Raksta turpinājums - lapa #1
Kamerona Diaza

„Bērns, tas ir darbs 24 stundas diennaktī, 18 gadu garumā. Tā ir atteikšanās no savas dzīves, par labu bērniem. Es tam nebiju gatava. Jā, tas, ka man nav bērnu, palīdzēja man karjerā, bet tas nepadarīja manu lēmumu vieglāku. Starp citu, man neviens un nekad nav spiedis vai pierunājis dzemdēt”. Intervija „Esquire”, 2014. gads.
Opra Vinfrija

„Es esmu pārliecināta, ka, ja man būtu bērni, viņi mani ienīstu. Viņi noteikti piedalītos kādā no šoviem, līdzīgiem manam Opras šovam, un stāstītu par mani. Turklāt manā dzīvē ir bijis gana daudz tādu lietu, kas liktu viņiem ciest”. Intervija „Hollyood Reporter”, 2013. gads.
Dženifera Anistone

„Es esmu kategoriski pret spiedienam uz sievieti, redz, tu neesi pilnvērtīga, ja tev nav bērnu. tas, ka esat dzemdējusi bērni, jūs vēl nepadara par māti. jo var rūpēties arī par citiem bērniem. Man bieži pārmet egoismu, ka es izvēlējos karjeru, bērna dzemdēšanas vietā” Intervija „Allure”, 2014. gads.
Kima Ketrela

„Es cenšos neklausīties vienaudžu lekcijas un mudinājumus par tēmu, ka man nav bērnu. Es neatcērtu atbildi, bet arī „nedziedu līdzi”. Es vienkārši klausos. Sākumā es centos atbildēt, bet, lai arī ko es neteiktu, es vienmēr sajutu spiedienu. Patiesība ir tajā, ka es nekad neesmu bijusi gatava kļūt par māti”. Intervija „O,Magazine”, 2003. gads.
Helēna Mirena

„Diemžēl man nebija lemts kļūt par māti. Es sapņoju par bērnu un vienmēr cerēju, ka drīz viņš man būs. Bet tas nenotika. Bet man vienmēr ir bijis vienaldzīgi, ko cilvēki domā par to, ka man nav bērnu”. Intervija „Telegraph”, 2013. gads.
Renē Zelvēgere

„Kļūt par māti nekad nav bijis mans pašmērķis. Es nekad neesmu domājusi par bērnu kā par iespēju kādam kaut ko pierādīt. Es nekad neesmu domājusi par savu dzīvi no šāda viedokļa: kad man būs 19, man būs tas, bet, kad man būs 25, es jau būšu tāda. Es pieņemu dzīvi tādu, kāda tā ir. Es priecājos par to, kas ar mani notiek, un neskumstu par to, kas ar mani nenotiek”. Intervija „London Times”, 2008. gads.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019