7 Holivudas zvaigznes godīgi pastāstīja, kādēļ viņām nav bērnu

Advertisement
Advertisement

Pastāv tāds viedoklis, ka sievietes laime ir bērnos. Bet, ja bērna nav, tad tam ir nopietns iemesls. Piemēram, veselības problēmas. Patiešām, daudzām tā arī ir. Bet ir arī tādas sievietes, kuras apzināti atsakās kļūt par mātēm. ASV pat ir tāds termins `childfree`, kas nozīmē brīva no bērniem.


Kādēļ sieviete ir gatava atteikties no bērna dzemdēšanas un vai vēlāk šo lēmumu nenožēlos? Noskaidrosim, ko par šo tēmu domā septiņas pasaulē slavenākās sievietes, kuras ir pieņēmušas lēmumu nekļūt par mātēm.

Raksta turpinājums - lapa #1
Kamerona Diaza

„Bērns, tas ir darbs 24 stundas diennaktī, 18 gadu garumā. Tā ir atteikšanās no savas dzīves, par labu bērniem. Es tam nebiju gatava. Jā, tas, ka man nav bērnu, palīdzēja man karjerā, bet tas nepadarīja manu lēmumu vieglāku. Starp citu, man neviens un nekad nav spiedis vai pierunājis dzemdēt”. Intervija „Esquire”, 2014. gads.
Opra Vinfrija

„Es esmu pārliecināta, ka, ja man būtu bērni, viņi mani ienīstu. Viņi noteikti piedalītos kādā no šoviem, līdzīgiem manam Opras šovam, un stāstītu par mani. Turklāt manā dzīvē ir bijis gana daudz tādu lietu, kas liktu viņiem ciest”. Intervija „Hollyood Reporter”, 2013. gads.
Dženifera Anistone

„Es esmu kategoriski pret spiedienam uz sievieti, redz, tu neesi pilnvērtīga, ja tev nav bērnu. tas, ka esat dzemdējusi bērni, jūs vēl nepadara par māti. jo var rūpēties arī par citiem bērniem. Man bieži pārmet egoismu, ka es izvēlējos karjeru, bērna dzemdēšanas vietā” Intervija „Allure”, 2014. gads.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019