7 kaitīgi ieradumi, kas ir spējīgi nozagt jūsu laimi

Advertisement
Advertisement

`Mūsu laime ir atkarīga no ieradumiem, kurus mēs pastāvīgi uzlabojam un izmantojam. Tāpēc katru dienu centieties domāt par labo, attīstiet savu prieku un laimi savā sirdī. Tikai tad dzīve kļūs par pastāvīgiem svētkiem`.  - Normans Vinsets Pils 

 

Pozitīvās psiholoģijas izveidotājs Martins Seligmans domā, ka ap 60 procentiem laimes tiek noteikts pēc apkārtējās vides un ģenētikas, bet 40 procenti ir atkarīgi tikai no jums. 

 

Jūsu ieradumi atrodas zem jūsu kontroles. Tie spēlē lielu lomu noteiktībā ar to, vai jūs izjūtat laimi. Svarīgs aspekts jūsu ieradumu kontrolē ir apzināšanās par to, kuri no tiem ir spējīgi atņemt mums laimi un iemainīt pret ko mazāk patīkamu. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Sevis salīdzināšana ar citiem

Amerikāņu prezidents Teodors Ruzvelts reiz teica: `Salīdzināšana - tas ir prieka zaglis`. Tā ir patiesība, bet tas ir bēdīgi. Sevis salīdzināšana ar citiem ir slikts ieradums, kurš nes smagu nelaimes porciju.

Kā daudzas citas cilvēciskās emocijas, mūsu ieradums salīdzināt sevi ar citiem ir dabīga, tāpat kā bojāt. Tas ir tas, ko vajadzētu ņemt vērā un apzināties. Viens brīnišķīgs veids lai to izdarītu - apzināties savas veiksmes un atcerēties par tām dienas garumā.
Foto: work29.ru
2. Darbs, kas nerada prieku

Amerikāņi uzskata sevi par aizņemtākajiem cilvēkiem pasaulē. Viņiem ir maniere justies nelaimīgiem savā darbā. Pēc veiktā pētījuma datiem, 70% izjautātie respondenti strādā atslēgtā stāvoklī savā darba vietā. Visdrīzāk, viņus ir mācījuši, ka darbam nevajadzētu nest prieku.

Kā lai dzīvo laimīgu dzīvi? Darbs nenes prieku vai maza alga, noteikti novedīs pie neapmierinātības un bēdām. Ja jūs atrodaties šajā situācijā, neuzskatiet to par pieņemamu. Atrodiet darbu, kas realizēs jūsu iespējas.
Foto: day.az
3. Uztraukuma sajūta jūs kontrolē

`Nemiers ir līdzīgs šūpuļkrēsla: tas ļauj kustēties, bet beigu beigās nekur nenoved`. Tas ir ideāls citāts, kuru mums vajadzētu saglabāt savā prātā. Nemiers nekur nenoved, tas var nodzēst liesmu jūsu ambīcijās.

Nemiers bieži vien ir blakusefekts, mēģinājums noturēties pie tā, kas ir izsaucis jums sarūgtinājumu pagātnē. Atlaidiet to. Tagad neko nevar izdarīt. Svarīga ir tikai tagadnes pieredze, nevis pagātnes, tas ir vienkārši jāpārdzīvo.

Novāciet visus nemierus savā dzīvē. Tas ir ne tikai bezjēdzīgi, bet arī kaitīgi. Tā vietā koncentrējaties uz saviem sapņiem un ļaujiet dzīves notikumiem ritēt pēc scenārija. Tikai tad jūs iegūsiet patieso laimi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!
0 0 14:25 21.10...
Debīlākais raksts pasaulē...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017