7 lietas, ko nevajag darīt sociālajos tīklos, ja Tev ir attiecības!

Advertisement
Advertisement

 

 

          Nevar būt, ka kaut kas tāds ir iespējams tagad, kad mēs, praktiski, dzīvojam sociālajos tīklos, vai ne?! Un nav nozīmes, vai jūsu attiecības ir izveidojušās nesen vai arī esiet precējušies jau 30 gadus, man priekš Tevis ir daži ieteikumi, kurus nekad nerealizē Facebook vai Draugos, ja esi aizņemta meitene. Tu taču negribi sīkumu dēļ sarežģīt savas attiecības, tāpēc droši lasi tālāk un izvairies no liekām nesaskaņām.


1) APŠAUBĀMAS FOTOGRĀFIJAS. Tā bija meiteņu ballīte un Tu izdzēri vairāk nekā vajadzētu, bet tas nenozīmē, ka Tev vajadzētu kādā ar to dalīties, vēl jo mazāk, padarīt to par top ziņu savā Facebook kontā. It īpaši, ja Tu vēl neesi tikusies ar sava partnera vecākiem, nav prāta darbs publicēt sociālajā portālā savu „es piebeidzu astoņus šotus” bildi. Atceries, ka ne visu, ko Tu dari, Tev ir jāpublicē Instagram… pietaupi savu trako laiku tikai sev!


2) DRAUDZĪBA AR PRETĒJO DZIMUMU. Apstiprināt draudzības uzaicinājumu ar ģimenes draugu ir viens, bet draudzēties ar vidusskolas superstāru, ir pavisam kaut kas cits. Kāpēc Tev pakļaut riskam savas attiecības, lai redzētu, ko dara skolas karalis, kurš ar Tevi nekad nesarunājās, bet tagad grib būt Tavs draugs? Ja tas liek Tev sajusties neērti, tad labākais, ko Tu vari darīt ir teikt NĒ! Visiem draudzības uzaicinājumiem no pretējā dzimuma.


3) LAMĀT SAVU PARTNERI. Bez apšaubāmām fotogrāfijām un divdomīgām draudzībām, ķengāt savu draugu sociālajā portālā ir pēdējais un jāteic viena no lielākām nekrietnībām, ko Tu vari paveikt. Jā, Tev varbūt ļoti sāp un uzdod nervi, bet tas ir jūsu personiskais bizness, tā ir tikai jūsu abu darīšana. Nepiemirsti, ka, ja Tu esi draugos ar savu vai viņa mammu, automātiski par Tavu izlēcienu uzzinās gan Tava, gan viņa ģimene.


4) DRAUDZĪBA AR VIŅA ĢIMENI/DRAUGIEM PIRMS TIKŠANĀS. Ja jau esam tikušas līdz mammām, tad Tev jāatceras vēl kas, – ja Tu vēl neesi tikusies ar sava drauga ģimeni vai tuvākajiem draugiem, neuzsāc draudzību ar viņiem Facebook. Tu taču pati saproti, ka tie ir viņa paši tuvākie cilvēki, neriskē sabojāt attiecības pirms to sākuma. Plus, ja vēl kaut kur klīst Tavas fotogrāfijas no mežonīgā koledžas laika, Tu vari paspēt tas noslēpt pirms draudzības ar viņa ģimeni.


5) BILDES AR TAVU EX. Ops! Nesaki, ka Tu par tām biji aizmirsusi! Nav nozīmes, kā beidzās Tavas iepriekšējās attiecības, šobrīd Tu esi sākusi kaut ko jaunu, tāpēc, kāpēc Tev Facebook vēl vajadzīgas bildes ar bijušo? Jā, tā bija daļa no Tevis un ļoti iespējams, ka pat lielākā daļa no Tavas dzīves, bet.. Tu vairs tur neesi; tā Tu vari tikai sāpināt un padarīt greizsirdīgu savu pašreizējo partneri. Vienkārši atstāj to aiz muguras un ej tālāk.


6) SKATĪT TAVA EX FACEBOOK LAPU. Jā, es zinu, tā ir mums visām, bet tas liks justies Tev dusmīgai un greizsirdīgai un, iespējams, pamudinās Tevi atjaunot statusu, lai Tu varētu kontrolēt, ko Tavs bijušais dara. Labāk pretojies šim kārdinājumam, ikreiz, kad Tev rodas vēlme paskatīt viņa profilu, jūsu attiecības beidzās un tam bija iemesls. Iespējams, ka tādā veidā Tu meklē vai ilgojies pēc kaut kā bijuša un tas ir normāli, bet Tev ir jaunas attiecības. Tev ir jāizvēlas, vai būt pilnvērtīgi esošajās attiecībās un katru dienu veidot tās noturīgākas, vai viesoties pagātnē caur viņa Facebook lapu?! Esi godīga!


7) LIELĪT SAVU PARTNERI. Pieķerta! Neizmanto Facebook kā vietu, kur lielīties par to, cik pārsteidzošs viņš Tev ir. Protams, ja viņš Tevi pārsteidz ar kaut ko vienreizēju vai paša gatavotām vakariņām pēc garas darba dienas, kāpēc gan nepadalīties ar to, cik īpašai viņš liek Tev justies. Tomēr neaizraujies ar paziņojumiem „Ak Dievs, mans puisis ir lielisks” vai „Nevienai nav labāka puiša par manējo!” – Pati redzi, kā tas izskatās. Un arī apkārtējiem cilvēkiem nav viegli to lasīt, it īpaši, ja viņiem šobrīd nav attiecību vai arī tās ir saspīlētas.
Kas ir tas, ko Tu iemācījies nekad nedarīt sociālajos tīklos? Kas ir tas, ko citi dara Facebook un, ko Tu vēlētos, lai viņi pārstāj darīt?

 

 

 

 

via: www.milisevi.lv

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017