7 neērtas pazīmes, ka jūs esat kopā ar to cilvēku, ar kuru jums ir lemts būt!

Advertisement
Advertisement

1. Jūs baidāties no savām jūtām pret viņu

 

Kad jūsu jūtas ir tik stipras pret cilvēku, ka jūs burtiski baidāties no tām, tad visdrīzāk jūs vienkārši baidāties, ka viņš aizies un jūs nevarēsiet dzīvot bez viņa. Tas ir normāli - baidīties, ka jūsu cilvēks aizies, it īpaši ja no jums ir aizgājuši jau agrāk. Tas ar ko jums ir lemts būt, nomierinās jūsu bailes, nevis pastiprinās tās. Jūtas biedē. Mīlestība biedē. Cilvēks ar kuru jums ir lemts būt, liks jums baidīties mazāk.

Raksta turpinājums
2. Viņš liek tev saprast, ar ko tev vēl vajadzētu pastrādāt

Varbūt jūs neprotat izteikt savas jūtas, vai arī jums ir problēmas ar atklātu komunikāciju, jūs visiem spēkiem izbēgat no konfliktiem vai aizmirstat par savu veselību. Lai arī kas tas nebūtu, tas ar ko jums vajadzētu vēl pastrādāt, cilvēks, ar kuru jums ir lemts, liks jums tikt galā ar to. Viņš palīdzēs atrisināt problēmu. Viņš padarīs jūs stiprāku. Jūs kļūsiet labāka.
3. Jūs biedē tas, ka kļūst garlaicīgi

Kad jūs ar kādu esat ilgi, jūs varat izjust spiedienu, ka jums vajag saglabāt attiecības interesantas. Kad jūs baidāties, tad jums var pazust dzirkstele, tas visticamāk ir tāpēc, ka tā jau ir pazudusi un tas ir normāli. Tā dzirkstele, kuru jūs jutāt sākumā, nav pazudusi, tā ir vienkārši mainījusies.
4. Viņš liek jums saprast, ka daži cilvēki jūsu dzīvē, nav nemaz tik svarīgi

Ka ir tie, kuri patiesībā ne tā par jums pārdzīvo, kā jūs par viņiem. Cilvēks ar kuru jums ir lemts būt, redz to mīlestību un enerģiju, kuru jūs dāvājat cilvēkiem, kuri to vienkārši nav pelnījuši. Viņam nepatīk to redzēt. Viņš grib tikai to labāko priekš jums, bet tas nozīmē - lai jūs atvadāties no viņiem.
Foto: psymod.ru
5. Viņš liek jums apzināties savus trūkumus

Kad jūs esat ar cilvēku, ar kuru jums ir lemts, viņš liks jums atzīties savos trūkumos, kurus jūs negribējāt atzīt. Viņš neapkauninās jūs tajos. Otrādi: viņš liks jums samierināties ar tiem un pieņemt sevi tādu. Cilvēks, ar kuru ir lemts, sapratīs, ka tu neesi ideāla, ka tev ir savi trūkumu. Viņš ciena, ka tu esi cilvēks un saprot, ka tie trūkumi netraucēs jūsu mīlestībai.
6. Jums mēdz būt sliktas dienas

Vai naktis. Strīdi un sliktas dienas dīvainā kārtā uzlabo jūsu attiecības. Nevar katru dienu smaidīt un priecāties. Strīdi būs. Būs emocionālie satraukumi, nesaprašanās, it īpaši, kad jūs ilgi esat kopā. Ja jūs varat par to parunāt un varat atbalstīt viens otru, nevis nicināt, tad jūs tiešām esat ar to, kurš rūpējās par jums.
7. Jūs nepārdzīvojat par nākotni

Tas ir labi - runāt par jūsu attiecību nākotni. Patīkami zināt, ka jūs abi gribat būt kopā ilgāk, nekā pāris mēnešus. Nevajag domāt, vai viņš tevi bildinās pēc 2 vai 3 gadiem. Sakoncentrējieties viens uz otru. Jūs esat laimīgi? Ja jūs abi saprotat, ka pats svarīgākais esat jūs viens otram, tad jums patiesi ir lemts būt kopā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019