7 neērtas pazīmes, ka jūs esat kopā ar to cilvēku, ar kuru jums ir lemts būt!

Advertisement
Advertisement

1. Jūs baidāties no savām jūtām pret viņu

 

Kad jūsu jūtas ir tik stipras pret cilvēku, ka jūs burtiski baidāties no tām, tad visdrīzāk jūs vienkārši baidāties, ka viņš aizies un jūs nevarēsiet dzīvot bez viņa. Tas ir normāli - baidīties, ka jūsu cilvēks aizies, it īpaši ja no jums ir aizgājuši jau agrāk. Tas ar ko jums ir lemts būt, nomierinās jūsu bailes, nevis pastiprinās tās. Jūtas biedē. Mīlestība biedē. Cilvēks ar kuru jums ir lemts būt, liks jums baidīties mazāk.

Raksta turpinājums - lapa #1
2. Viņš liek tev saprast, ar ko tev vēl vajadzētu pastrādāt

Varbūt jūs neprotat izteikt savas jūtas, vai arī jums ir problēmas ar atklātu komunikāciju, jūs visiem spēkiem izbēgat no konfliktiem vai aizmirstat par savu veselību. Lai arī kas tas nebūtu, tas ar ko jums vajadzētu vēl pastrādāt, cilvēks, ar kuru jums ir lemts, liks jums tikt galā ar to. Viņš palīdzēs atrisināt problēmu. Viņš padarīs jūs stiprāku. Jūs kļūsiet labāka.
3. Jūs biedē tas, ka kļūst garlaicīgi

Kad jūs ar kādu esat ilgi, jūs varat izjust spiedienu, ka jums vajag saglabāt attiecības interesantas. Kad jūs baidāties, tad jums var pazust dzirkstele, tas visticamāk ir tāpēc, ka tā jau ir pazudusi un tas ir normāli. Tā dzirkstele, kuru jūs jutāt sākumā, nav pazudusi, tā ir vienkārši mainījusies.
4. Viņš liek jums saprast, ka daži cilvēki jūsu dzīvē, nav nemaz tik svarīgi

Ka ir tie, kuri patiesībā ne tā par jums pārdzīvo, kā jūs par viņiem. Cilvēks ar kuru jums ir lemts būt, redz to mīlestību un enerģiju, kuru jūs dāvājat cilvēkiem, kuri to vienkārši nav pelnījuši. Viņam nepatīk to redzēt. Viņš grib tikai to labāko priekš jums, bet tas nozīmē - lai jūs atvadāties no viņiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017