7 nepārprotamas zīmes par krāpšanu, ko nekad nevajadzētu ignorēt

Advertisement
Advertisement

Kad iet runa par attiecībām, krāpšana, vai neuzticība partnerim, ir nodevības kalngals. Kad jebkādas cita veida ārējās attiecības ir tikušas atklātas vai par tām ir pateikts, tad rezultāts var būt sirdiplosošs.

 

Lai gan tas ir viens no lielākajiem attiecību izbeigšanas iemesliem, daži pētijumi ir atklājuši, ka 15% sieviešu un 25% vīriešu ir nodarbojušies ar seksu ar kādu citu cilvēku, kas nav viņu partneris uz doto brīdi. Citi pētījumi saka, ka procentuāli skaits ir līdzīgāks, varbūt pat vienāds starp sievietēm un vīriešiem. Pie tam, krāpšana var arī notikt bez pārgulēšanas, bet gan emocionāli vai arī veicot kādu cita veida aktu, un ja tu šos ieskaiti, tad procents ir krietni augstāks. Ja tu jūti, ka partneris tevi krāpj, labākais ko darīt ir ar viņu parunāt. Ir grūti to izdarīt bez pārmetumiem, bet ja tu pievērsies šai problēmai ar karstu galvu, tad atklātumu var arī negaidīt. Izpēti pazīmes, par kurām ir aprakstīts, pārdomā par lietām, pirms sarunas. Ir noderīgāk, ja izvairās uzdot tiešus jautājumus. Esi skaidra par savām domām un dod iespēju paskaidroties.

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņš attālinās, varbūt pat ir kļuvis vēss.

Nesteidzies ar secinājumu veikšanas. Ja partneris attālinās attiecībās, tas uzreiz nenozīmē, ka viņš krāpj tevi. Bet viņš var justies tā, it kā viņam kaut kas pietrūkst jūsu attiecībās, un tas var būt kaut kas gan intelektuālajā ziņā, gan arī seksuālajā.

Ja partnera attieksme ir drastiski mainījusies, ieguldi vairāk mīlestības un atbalstu jūsu attiecībās, vai arī iedot vairāk vietas atelpai, un paskaties, kāda būs reakcija. Parādi, ka tev rūp un tu cieni viņa vēlmes un vajadzības.
Un tev vajadzētu tieši viņam pajautāt. Vai ir kaut kas attiecībās, kas viņam trūkst.
Tev vienkārši ir "sajūta"

Mēs vienkārši ticēsim, ka tu esi racionāls cilvēks un šis neattiecas uz tiem pāriem, kuriem jau ir problēmas ar uzticēšanos.

Ja tev vienkārši ir sajūta, ka tavs partneris tiekas ar kādu citu, tad ielūkojies šajā. Mēs neiesakām viņu izsekot un apvainot par katru sīkumu. Mēs iesakām ielūkoties šajā sajūtā. Neļauj tai turpināt augt un mocīt tevi. Izrunā to ar savu partneri.
Viņam ir vēsture

Vai ir iespējams ticēt cilvēkam, kas tevi ir krāpis vai arī ir krāpis iepriekšējo partneri? Īsā atbilde ir tāda, ka tas ir atkarīgs no cilvēka.

Mēs nevaram tev pateikt, kā dzīvot savu dzīvi, bet ja tu tiecies ar kādu, kas saka, ka tevi mīl un kas izrāda patiesu nožēlu par krāpšanu, tad tev nāksies vien viņam uzticēties. Tas varētu būt noderīgi saprast, kāpēc viņš krāpa un uzzināt vai patiešām viņam ir žēl par izdarīto, bet ja tu to visu laiku piemini, tas jūsu attiecības tikai pasliktinās. Pēc visa šī, ja tu joprojām jūties sāpināta, tev jādod sev kāds laiks, lai sadzītu brūces.

Ja tavs partneris visu laiku ir negodīgs, tad lēmums par aiziešanu vai palikšanu ir sarežģītāks. Šajā gadījumā mēs ieteiktu uzticēties savām sajūtām.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019