7 nepārprotamas zīmes par krāpšanu, ko nekad nevajadzētu ignorēt

Advertisement
Advertisement

Kad iet runa par attiecībām, krāpšana, vai neuzticība partnerim, ir nodevības kalngals. Kad jebkādas cita veida ārējās attiecības ir tikušas atklātas vai par tām ir pateikts, tad rezultāts var būt sirdiplosošs.

 

Lai gan tas ir viens no lielākajiem attiecību izbeigšanas iemesliem, daži pētijumi ir atklājuši, ka 15% sieviešu un 25% vīriešu ir nodarbojušies ar seksu ar kādu citu cilvēku, kas nav viņu partneris uz doto brīdi. Citi pētījumi saka, ka procentuāli skaits ir līdzīgāks, varbūt pat vienāds starp sievietēm un vīriešiem. Pie tam, krāpšana var arī notikt bez pārgulēšanas, bet gan emocionāli vai arī veicot kādu cita veida aktu, un ja tu šos ieskaiti, tad procents ir krietni augstāks. Ja tu jūti, ka partneris tevi krāpj, labākais ko darīt ir ar viņu parunāt. Ir grūti to izdarīt bez pārmetumiem, bet ja tu pievērsies šai problēmai ar karstu galvu, tad atklātumu var arī negaidīt. Izpēti pazīmes, par kurām ir aprakstīts, pārdomā par lietām, pirms sarunas. Ir noderīgāk, ja izvairās uzdot tiešus jautājumus. Esi skaidra par savām domām un dod iespēju paskaidroties.

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņš attālinās, varbūt pat ir kļuvis vēss.

Nesteidzies ar secinājumu veikšanas. Ja partneris attālinās attiecībās, tas uzreiz nenozīmē, ka viņš krāpj tevi. Bet viņš var justies tā, it kā viņam kaut kas pietrūkst jūsu attiecībās, un tas var būt kaut kas gan intelektuālajā ziņā, gan arī seksuālajā.

Ja partnera attieksme ir drastiski mainījusies, ieguldi vairāk mīlestības un atbalstu jūsu attiecībās, vai arī iedot vairāk vietas atelpai, un paskaties, kāda būs reakcija. Parādi, ka tev rūp un tu cieni viņa vēlmes un vajadzības.
Un tev vajadzētu tieši viņam pajautāt. Vai ir kaut kas attiecībās, kas viņam trūkst.
Tev vienkārši ir "sajūta"

Mēs vienkārši ticēsim, ka tu esi racionāls cilvēks un šis neattiecas uz tiem pāriem, kuriem jau ir problēmas ar uzticēšanos.

Ja tev vienkārši ir sajūta, ka tavs partneris tiekas ar kādu citu, tad ielūkojies šajā. Mēs neiesakām viņu izsekot un apvainot par katru sīkumu. Mēs iesakām ielūkoties šajā sajūtā. Neļauj tai turpināt augt un mocīt tevi. Izrunā to ar savu partneri.
Viņam ir vēsture

Vai ir iespējams ticēt cilvēkam, kas tevi ir krāpis vai arī ir krāpis iepriekšējo partneri? Īsā atbilde ir tāda, ka tas ir atkarīgs no cilvēka.

Mēs nevaram tev pateikt, kā dzīvot savu dzīvi, bet ja tu tiecies ar kādu, kas saka, ka tevi mīl un kas izrāda patiesu nožēlu par krāpšanu, tad tev nāksies vien viņam uzticēties. Tas varētu būt noderīgi saprast, kāpēc viņš krāpa un uzzināt vai patiešām viņam ir žēl par izdarīto, bet ja tu to visu laiku piemini, tas jūsu attiecības tikai pasliktinās. Pēc visa šī, ja tu joprojām jūties sāpināta, tev jādod sev kāds laiks, lai sadzītu brūces.

Ja tavs partneris visu laiku ir negodīgs, tad lēmums par aiziešanu vai palikšanu ir sarežģītāks. Šajā gadījumā mēs ieteiktu uzticēties savām sajūtām.
Viņš var tevi patstāvīgi izprašņāt par pašas uzticību

Šis nav tik bieži sastopams, bet daži krāpnieki, kas cenšas manipulēt ar situāciju visu uzmanību pievēršot uz tevi. Viņu galvā, ja viņi atrod kādu iemeslu ticēt tam, ka esi neuzticīga, tad tas attaisno viņu rīcību, atbrīvojot viņus no vainas sajūtas. Jā tas izklausās šausmīgi, bet tas tā ir.
Ir pazudusi jūtu seksuālā dzīve

Patiesībā daudzi pāri saskaras ar šādu problēmu agri vai vēlu attiecībās. Ja jūsu partneris saka, ka viss ir labi mājās un darbā, bet tik un tā atsakās nodarboties ar seksu, esi atklāta par savām seksuālajām vajadzībām. Protams, nekad nevajag piespiest kaut ko darīt, tas ir nepareizi un pretlikumīgi, bet ja viņi atturas no intīmajām attiecībām, tad viņam noteikti ir kāds iemesls, ar kuru viņš nedalās. Esi pacietīga, tāpēc ka dažiem vajag vairāk laika, lai atvērtos, nekā citiem.
Kad tu viņam kaut ko jautā, viņš nevar tieši atbildēt.

Ja tavs partneris nedod tev skaidru atbildi par savu atrašanās vietu, vai pat melo par to, tad šī ir nepārprotama zīme. Ja vien viņš tev slepus pērk kādu dāvanu, tad viņam nevajadzētu būt problēmas pateikt, kur atrodas un ko viņš grasās iesākt. To ir diezgan viegli pateikt, kad kāds cenšas kaut ko izdomāt, pateicoties viņu vārdu izvēlei un acu skatienam, ja vien viņš nav pataloģisks melis.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019