7 vīriešu tipi, no kuriem jābēg pa gabalu

Advertisement
Advertisement

Dažreiz mēs izvēlamies nepareizo vīrieti, attaisnojot mūsu izvēli ar viņa fantastisko smaidu, šarmu hipnotizējošo skatienu, spēcīgām rokām... pēc tam šķiramies un... atkal iemīlamies "nepareizajā" vīrietī. Mēs palīdzēsim noteikt 7 puišu tipus, ar kuriem labāk nesasieties.

Raksta turpinājums
Foto: pmo.ee
1. Tāds, kuram nepieciešama ”labošana”.

Šie vīrieši ar visu savu personību izrāda, ka vienīgais, kas viņiem ir nepieciešams, ir nedaudz mīlestības un palīdzība, lai viņam izdotos realizēt savu potenciālu. Iespējams, viņam neizdodas noturēties darbā, daudz dzer, nepietiek ambīcijas, viņš nezina, ko grib no dzīves un tml. Neatkarīgi no iemesla, jūs ne līdz galam izprotat, vai ir vērts investēt viņā savu laiku un spēkus, pārvēršot viņu par ”savu” puisi. Izmetiet viņu no galvas, cilvēki nemainās, kamēr paši tam nebūs gatavi. Ja viņš nav tas, ko jūs vēlaties - palaidiet viņu.

2. Nekomunikabli

Šis puisis nevar izrādīt emocijas, pat, ja no tā ir atkarīga kāda cilvēka dzīve. Ja kavē, tad pat neiedomājas, ka tas ir jāpaziņo jums. Viņš var pazust uz vairāk dienām, bet pēc tam parādīties, it kā nekas nebūtu noticis, un viņu nesatrauc, ka jūs esat sacēluši kājās visu policiju. Pats nepatīkamākais šajā vīrietī - viņš neuzskata, ka komunikācijas ir svarīga. Ja jūs esat viena no sievietēm, kuras mīl zināt visu, kas notiek ar iemīļoto, šis cilvēks nav jūsu variants.
3. Staigulis

Ja šis vīrietis mīl jūs un daudz citu sieviešu vienlaicīgi. Sekss ar jums ir brīnišķīgs, līdzīgi kā ar citām. Jūs nekad nebūsiet viņa vienīgā, jo dažādība - viņa dzīves kredo. Jā jūs meklējat monogāmas attiecības, te jūs tās atradīsiet.

4. Vīrietis, kurš pats sevi nepazīst

Viņš viegli pievērš uzmanību, ieinteresē ar noslēpumainību. Viņam interesē jūsu viedoklis par visu. Viņš apgalvo, ka vēlas vienu bet viņa rīcība liecina par citu. Jūs nogurstat, cenšoties noskaidrot, ko viņš vēlas, un kamēr viņš to neuzzinās pats, jūs nekad nespēsiet viņu padarīt laimīgu.
5. Mīļākais, bet ne vīrs

Šīs puisis mīl aplidot, flirtēt, nosūtīt intriģējošas ziņas un vēstules, lai izteiktu savu sajūsmu par jums. Pēc tam, kad viņš beidzot ir ieguvis, ko vēlējās, viņš sāk attālināties. Šis vīrietis neatbild uz zvaniem, un jūs sākat satraukties. Bet esat mierīga, problēma nav jūsos, vienkārši viņam spēle ir jau beigusies. Lai tā beidzas arī jums.

6. Nomaldījies

Šis vīrietis pats sevi nepazīst. Iespējams, viņu sagrāva šķiršanās ar bijušo, viņš nav attapies no bērnības traumas vai kādas citas katastrofas, kura ir notikusi viņa dzīvē. Viņš sevi padara par upuri un spēlē uz jūsu līdzjūtību. Viņam jūs esat vajadzīga un tas var šķist vilinoši. Bet esiet uzmanīga, pirms sākat attiecības ar šāda tipa vīrieti, viņš izsūks visu jūsu enerģiju un paliks tāds pats ievainots. Labāk atstājiet viņu un ļaujiet viņam pašam sevi izārstēt, pirms iegrimt nopietnās attiecībās.
7. Manipulators / egoists

Šis ir pats bīstamākais tips. Viņš ir ļoti apburošs un mīļš, jo īpaši attiecību sākumā. Viņš zina kā savaldzināt sievieti un pateiks jums visu, ko jūs gribēsiet dzirdēt. Viņa populārākās frāzes: ”es nekad tā neesmu juties agrāk” un ”es jūtu saikni ar tevi”. Viņš var jūs mīlēt, bet sevi viņš mīl vairāk. Visbeidzot viņš izmantos jebkuru manipulācijas formu, lai iegūtu to, ko vēlas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019