8 pazīmes, ka jūsu laulība agrāk vai vēlāk izjuks

Advertisement
Foto: pmo.ee
Advertisement

Lai labāk izprastu ģimenes attiecības, mēs vērsamies pēc padoma pie šķiršanās advokāta. Beigu beigas, viņš katru dienu redz pāru, kuri šķiras, drāmu.

 

Mēs palūdzām šķiršanās advokātu pastāstīt par visbiežāk sastopamām pazīmēm par to, ka pāris, visticamāk, izšķirsies.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pmo.ee
1. Jūs nesarunājaties pēc strīda

”Slikta zīme, ja pāra strīds vienmēr beidzas ar nerunāšanu. Protams, strīdi - tas ir normāli, bet, ja tas vienmēr pāraug nopietnā konfliktā un beidzas ar klusēšanu, tas neko labu attiecībām nesola”, - uzskata Džeisons Levoi, šķiršanās advokāts no Ņujorkas.

2. Jums ir garlaicīga seksuālā dzīve

”Tas ir acīmredzami. Cilvēki var iztikt bez seksa, bet jūs esat dzīvi cilvēki un sekss - tā ir mūsu dabiskā nepieciešamība. Jā, ir attiecības bez seksa, bet ļoti daudziem maniem klientiem, tas, ka nav sekss - galvenais šķiršanās iemesls”, - saka Rendals M. Keslers, advokāts no Atlantas, Džordžijas štats.
3. Jums ir maz kopējā

”Lai gan, pretējās puses, patiešām pievelkas, bet nedomājiet, ka īpašības, kuru dēļ jūs iemīlējāt otru cilvēku, palīdzēs jums saglabāt laulību. Piemēram, ja viens no laulātajiem ir ekstraverts, kurš mīl jautri pavadīt laiku ārpus mājas līdz pat rītausmai, bet otrs no laulātajiem mīl gremdēties siltā vannā pulksten 7 vakarā, iedzert glāzi silta piena un palasīt labu grāmatu, tāds pāris droši neizturēs tik nopietnu atšķirīgu dzīvesveidu”, - Liza Helfenda Meijere, advokāte no Losandželosas, Kalifornijas štats.

4. Vienam no jums karjera ir svarīgāka par ģimeni

”Ja partneris vienmēr savu karjeru uztver kā pašu svarīgāko, tajā skaitā, svarīgāku par attiecībām, var rasties problēmas. Piemēram, mana firma pārstāvēja militāros oficierus, kuru laulātās sākumā piekrita pašas rūpēties ģimeni, lai oficieri varētu pievērsties savai karjerai. Bet pēc ilgiem mājās sēdēšanas gadiem, viņas sāka izteikt neapmierinātību. Pat pašas stiprākās attiecības ar laiku nodziest, ja viens no partneriem paceļ karjeru augstāk par ģimeni”, - Kristiāna Denmone, advokāte no Tampas pilsētas, Floridas štats.
5. Viņi ienīst viens otru

”Pazemojums un vienaldzība vienam pret otru ir svarīgākie rādītāji tam, ka attiecības, beigu beigās, izbeigsies. Laulātajiem ir jāciena viens otru, jāciena atšķirības savā starpā, nevis uzskatīt, ka atšķirības ir pazīme, ka otrs cilvēks ir muļķis vai viņam nav taisnība”, - Kārena Kovi, advokāte un speciāliste šķiršanās jautājumos no Čikāgas, Ilinoisas štats.

6. Jūs necienāt viens otra mīlestības valodu

”Ir ļoti svarīgi zināt, kāda ir partnera mīlestības valoda - zināt, kas palīdz viņai vai viņam just viens otra vērtību. Laulātie var mīlēt viens otru, bet viņi nevar justies mīlēti, ja viņiem ir dažādas mīlestības valodas. Piemēram, ja viens no laulātiem izrāda mīlestību, darot noderīgas lietas, vai pērkot dāvanas, bet cits pieņem mīlestību caur komplimentiem, mīlošiem pieskārieniem vai laiku, ko pavada kopā, tad viņš nejūt un nesaņem mīlestību”, - Denis A. Koens, advokāts no Marina Del Rei, Kalifornija.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017