9 frāzes, kuras nevajadzētu izmantot, ja vēlaties, lai jūs mīlētu

Advertisement
Foto: adme.ru
Advertisement

Dažreiz labam cilvēkam trūkst tikai viens - iemācīties turēt mēli aiz zobiem.

 

Esam sagatavojuši piemērus, kā vajadzētu uzvesties, komunicējot ar cilvēkiem. Ir pierādīts, ka tāda uzvedība var sabojāt reputāciju pat ar ļoti labiem cilvēkiem. Ja vēlaties, lai komunikācija ar jums būtu komfortabla un patīkama, izvairaties no tā. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: adme.ru
9. Aprunāt aiz muguras

Pirms kādu kritizē, uzdodiet sev jautājumu: vai jūs būtu gatavs atkārtot savu kritiku publiski vai kameras priekšā? Ja nē, tad varbūt nevajadzētu par to vispār sākt runāt?
Foto: adme.ru
8. Dot neapdomātus solījumus?

Nesteidzaties sniegt atbildi, nenoklausoties sarunas biedra piedāvājumu. Pat tad, ja jūs domājat, ka esat sapratuši par ko ir runa - nesteidzaties solīt. Palūdziet laiku padomāt.
Foto: adme.ru
7. Lielīt sevi

Nevajadzētu visu laiku runāt par saviem sasniegumiem. Parasti no tiem, kuri runā tikai par sevi izbēg. Lielīt sevi - pats sliktākais veids, kā sadraudzēties ar jauniem cilvēkiem. Pat tad, ja esat pelnījuši uzslavas.
Foto: adme.ru
6. Pastāvīgi žēloties par dzīvi

Tos, kuri mūždien žēlojas pārsvarā nežēlo. Visdrīzāk pat izvairās no viņiem. Ja jums patīk žēloties, iegādājaties dienasgrāmatu un žēlojaties tur. Jūsu sarunas biedram nav tas jāklausās. Nerunājiet ar cilvēkiem par savām problēmām - tā problēmas nevar atrisināt un cieņu iegūt nav iespējams.
Foto: adme.ru
5. Izrādīt necieņu

Vērsieties pie cilvēka pēc vārda: personīgā vārda skaņa, kā zināms, ir pati patīkamākā skaņa uz pasaules. Sarunu biedram ir svarīgi izjust personīgu attieksmi pret sevi. Tā jūs ne tikai izrādīsiet elementāru cieņu, bet cilvēks arī jutīsies labāk komunikācijā ar jums.
Foto: adme.ru
4. Runāt slengā un izmantot lamuvārdus

Izvairieties no lamuvārdiem un slengu izteicieniem, turklāt no nenormatīvas leksikas komunikācijā. Neradiet neērtības sarunu biedram, liekot apdomāt pie tā ko jūs teicāt. Sarunai ar jums nevajadzētu radīt diskomfortu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019