Asprātīgi - kā vīrieši raksta īsziņas sievietēm

Advertisement
Advertisement

Skaidrs, ka pļāpāšana un īsziņu rakstīšana ir sieviešu priekšrocība, bet vīriešiem šis komunikācijas veids šķiet mulsinošs. Robeža starp draudzīgi koķetu un aizvainojošu īsziņu ir ļoti smalka, vai ne, dāmas? Lai tomēr sievietēm būtu nedaudz vieglāk, portāls `nymag.com` apkopojis astoņus veidus, kādos īsziņas mēdz rakstīt vīrieši, piebilstot, ka neviens no tiem nav ideāls...

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: picdn.net
1. Runīgais

Piemērs: "Ooo, super, tu dabūji tās biļetes. Ak, dievs, paldies, maziņā :)) :P!"

Viņš nevēlas izklausīties neieinteresēts, tāpēc pārspīlē. Tas izklausās samāksloti. Teksta saņēmēja noteikti ir daudz jaunāka par vīrieti.

2.Neieinteresētais

Piemērs: "Ok.", "Ja tu tā vēlies."

Šāda sms lakonisms rada nebeidzamus pārpratumus. Šādai informācijas asimetrijai notiek aiz apjukuma. Sievietes bieži mēdz aizmirst, ka vīrieši ir tieši. Okei tiešām nozīmē okei, nevis: "Okei, bet patiesībā es ieraušos stūrītī un sapņošu par to laiku, kad biju bez attiecībām".
3.Divdomīgais

Piemērs: "Es saprotu, ko tu domā...", "Izklausās labi...", "Ceru, ka tev bija laba nakts..."

Atbildes, kuru var interpretēt ar dažādu zemtekstu, noskaņu un vismaz diviem tālākās attīstības variantiem, šādi novirzot slogu atpakaļ teksta saņēmējam un izvairoties no atbildības.

4.Aizrautīgais

Piemērs: "Man vajadzētu meklēt jaunu darbu, bet tad es zaudēšu iespēju apmeklēt bez maksas sporta zāli. Man sporta zālē pašam ir savs skapītis."

Nav tā, ka aizrautīgā dzīve būtu ļoti interesanta, viņš ir muldoņa. Viņa sacītajam nav stingra pamata, lai sarunu varētu turpināt.
5.Steidzīgais

Piemērs: "Tgd", "Hky"

Laiks ir nauda, un arī katrs vārda burts ir vērts vienu eiro. Viņš ir ne tikai slinks, bet arī egoistisks, un nav vērts ar viņu turpināt tālāku sarunu.

6.Pazudušais

Piemērs: ...

Tu uzdod tiešu jautājumu un saņem tiešu atbildi. Ar to jūsu saruna ir beigusies. Viņš sms sarakstīšanos uztver kā armijas radio operators. Vari mēģināt sarunu iedzīvināt ar joku.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017