Atgūšanās pēc uzbrukuma: austrāliete noņēma masku, kuru nēsāja 2,5 gadus 

Advertisement
Advertisement

Šīs 28 gadus vecās austrālietes Danas Vulinas dzīve apgriezās kājām gaisā pāris gadus atpakaļ. Meitene bija ļoti skaista un bieži pievērsa sev vīriešu uzmanību. Kādu dienu pārlieku greizsirdīga sieviete gandrīz nodedzināja Danu, kļūdas pēc domājot, ka Danai patīk viņas vīrs.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Uzbrukuma rezultātā Dana ieguva 3. pakāpes apdegumus uz 60% ķermeņa, ieskaitot seju. Tas gandrīz nogalināja viņu, bet nesalauza. Viņa izgāja no šīs trakās pagātnes ar lepni paceltu galvu un parādīja visiem piemēru - par dzīvi ir jācīnās un nedrīkst nolaist rokas, lai arī kas būtu noticis. Viņa pārcieta daudz operācijas un 2,5 gadus nostaigāja speciālā maskā. Šodien viņa parādīja visiem savu jauno seju. Vienā no raidījumiem viņa teica: `Es gribu, lai visi redzētu manas rētas, jo tās tagad ir daļa manis`.
Uz Danu uzbruka sieviete, kura ieraudzīja, ka viņas vīrs sarunājas ar Danu jaungada ballītē. Šīs ir Danas fotogrāfijas pirms uzbrukuma. Greizsirdīgā sieva izsekoja Danu, viņa vairākas reizes viņai zvanīja un teica, ka iznīcinās viņas jauko sejiņu.
Greizsirdīgā sieva izsekoja Danu, viņa vairākas reizes viņai zvanīja un teica, ka iznīcinās viņas jauko sejiņu.
Pēc kāda laika, narkotiku iedarbībā, sieviete ielauzās Danas dzīvoklī, aplēja viņu ar spirtu un aizdedzināja. Pēc tam viņa aizbēga, bet Dana dzirdēja viņas smieklus.
Šajā pat maskā viņa devās uz tiesu. Sievietei, kura uzbruka tika piespriesti 17 gadi cietumā.
Bet grūtības tajā nebeidzās. Sejas atjaunošanas laikā pēc smagā uzbrukuma Dana saskārās ar vēl vienu pārbaudījumu. Pēc izmeklējumiem ārsti Danai paziņoja, ka viņai ir dzemdes kakla vēzis. Viņa bija šokēta, bet padoties netaisījās. Viņai nācās pārciest operāciju un ilgstošu rehabilitāciju.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019