Atklātība

Advertisement
Advertisement
Zini, — viens saka, — man šobrīd ir vienlaicīgi piecas draudzenes. Man tas ir apnicis, bet izvēlēties vienu no viņām nesanāk. Kā man labāk izvēlēties, kādus parametrus likt pirmajā vietā?

— Vienkārši esi atklāts, — ieteica paziņa.
— Kā tas ir — esi atklāts?
— Nu, vienkārši: esi atklāts! Sajūties pilnīgi brīvs no visa un katrai meitenei izstāsti, ka Tev ir vēl četras draudzenes.
— Bet kā tas man palīdzēs izvēlēties?
— Nu, pamēģini.

Nākošā viņu tikšanās pēc pusgada.
— Nu, kā? Noderēja mans padoms?
— Labs padoms. Paldies. Kad es sāku runāt atklātāk, divas no manām draudzenēm uzreiz atteicās ar mani veidot tālākas attiecības. Nu, labi. Tā bija viņu izvēle. Palika trīs meitenes. Un te jau sākās pats interesantākais. Es ļoti ātri atklāju to, ka būt vienādi atkātam ar visām trīs meitenēm nav iespējams.
Vienai es varēju izstāstīt pilnīgi visu, citai tikai daļu, trešajai vispār neko. Tajā pašā laikā, es atklāju, ka par vienu meiteni man sanāk pastāstīt visu, bet par citu negribējās neko nevienam stāstīt.
— Un tieši viņu Tu izvēlējies, — stāstu nobeidza paziņa.
— Tieši tā. Interesanti, ka šis vienkāršais veids tik labi strādā.
— Viņš strādā tāpēc, ka atklātība — parāda cik stipras ir Tavas jūtas. Tā Tu ļoti ātri spēj saprast kurš ir Tev vajadzīgs un kurš nav. Pie tam jebkurā dzīves situācijā. Es vienmēr šķiros no tiem, ar kuriem nespēju būt līdz galam atklāts, un vienmēr esmu kā piesiets pie tiem, par kuriem negribu stāstīt citiem.
Raksta turpinājums

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019