Cilvēku ieradumi, kuri neticami labi patīk apkārtējiem

Advertisement
Advertisement

Jūs kādreiz esat domājuši par to, kāpēc daži cilvēki patīk apkārtējiem, nepieliekot tam nekādu spēku? Citiem, neskatoties uz centību, tā arī nesanāk iegūt apkārtējo simpātijas. Napoleons Hills, populāra bestsellera autors `Domā un kļūsti bagāts`, aprakstīja 14 cilvēku ieradumus, kurus apkārtējie vienkārši dievina.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņi veido pozitīvu psiholoģisko garastāvokli un lādē ar to apkārtējos. Vienmēr vieglāk ir būt ciniķim un pesimistam. Ar tādu attieksmi nav viegli iegūt veiksmi un labu reputāciju. Pozitīva attieksme, pretēji, iegūst šos mērķus.

Viņi vienmēr runā cienīgā, draudzīgā tonī. Tādi cilvēki vienmēr ir pārliecināti par to, ko saka. Tāpēc viņu runa vienmēr ir mierīga un apdomāta, kas padara to par patīkamu skanējumu.

Viņi uzmanīgi klausās savos sarunas biedros. Komunicēšana augstprātīgā manierē ir ideāls veids kā apmierināt savu ego, bet slikts ceļš priekš tiem, kas vēlas iepatikties saviem sarunu biedriem un izveidot draudzīgas attiecības.

Viņi spēj saglabāt mieru jebkurā situācijā. Pārāk emocionāla reakcija, kā pozitīva, tā negatīva, var izveidot par cilvēku sliktu iespaidu. Atcerieties, ka bieži klusēšana var pienest efektīvāk informāciju pie sarunas biedra.
Viņi ir mierīgi. Vārdu iederība un rīcība, tās ir vienas no svarīgākajām īpašībām, kuras cilvēki dievina citos.

Viņi ir atvērti. Cilvēki, kas ir noslēgti priekš jaunām idejām un uztur attiecības tikai ar līdzīgi domājošiem, zaudē iespēju ne tikai personīgajā attīstībā, bet arī profesionālās izaugsmes iespējas.

Viņi smaida, runājot ar citiem. Hills saka, ka pats dārgākais amerikāņu prezidenta Franklina Ruzvelta īpašums bija viņa burvīgais smaids. Tieši tas lika viņa sarunu biedriem būt vairāk atvērtiem sarunas laikā.

Viņi zina, ka nav obligāti jāsaka visas savas domas. Tādi cilvēki zina, ka nav vērts apvainot cilvēkus, izsakot visas savas domas, pat ja tās domas ir patiesas.
Viņiem nepatīk `bremzēt`. Lēnīgums - tas ir rādītājs tam, ka jūs baidieties rīkoties. Kas savukārt, ir rādītājs jūsu nepietiekamai efektivitātei.

Viņi kā minimums veic vienu labu rīcību dienā. Viņi palīdz citiem vienkārši tāpat, negaidot neko pretim.

Viņi nežēlojas par neveiksmēm, viņi no tām mācās. Cilvēki iedvesmojas no tiem, kuri prot uzņemt un pārdzīvot neveiksmes. Veiksmīgi cilvēki pateicas liktenim par dzīves mācību, kura nebūtu atnākusi pie tiem, ja viņi nebūtu saskārušies ar neveiksmi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:06Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017