Daktiloskopija un raksturs. Ko par jums var pastāstīt pirksti?

Advertisement
Advertisement

Kā daudziem jau ir zināms, daktiloskopija ļauj atpazīt personu pēc pirkstu nospiedumiem. Šī metode tika izveidota pēc angļa Viljama Heršelema hipotēzes. Plaukstas nospieduma zīmējums, katram cilvēkam ir neatkārtojams. Heršels nonāca pie šāda secinājuma, strādājot par policistu Indijā. Pirmo reizi daktiloskopijas metodi izmantoja Lielbritānijā 20. gadsimta sākumā. 

 

Šis raksts ir veltīts trim pirkstu līniju veidiem, kuras var redzēt labi apgaismotā vietā. Apskatieties, ko jūs redzat: lokus, cilpas vai cirtas?

 

Avots

Raksta turpinājums
1. Loki
`Loki` tiek manīti bieži, tāds zīmējums ir izvietots parasti uz 2-3 pirkstiem (loki uz 10 pirkstiem ir reta parādība). Cilvēkiem ar tāda tipa zīmējumu nav svarīgs fiziskais potenciāls, bet psiholoģiskās, dvēseles un personīgās īpašības ir galvenās. Tādiem cilvēkiem ir visai nīgrs raksturs. Viņiem nešķiet svarīgi vērsties pēc padoma, jo viņi paši spēj atšķirt baltu no melna. Izciešot neveiksmes jebkādā sfērā, viņi atradīs spēkus sākt visu no baltas lapas. Viņi vienmēr cenšas būt līderi un nereti kļūst par spītīgiem priekšniekiem.

2. Cilpas
`Cilpu` īpašnieki pēc temperamenta ir holēriķi. Viņi ir enerģiski darbā, bet krīzes situācijā atmet ar roku, jo fiziskais potenciāls ir ierobežots. Visvairāk viņus nogurdina garlaicīgs darbs, kas viņiem pavisam neinteresē. Šie cilvēki spēj labi iederēties sabiedrībā. Viņi vienmēr ir gatavi komunicēt: labvēlīgi, atsaucīgi un mierīgi. Šie cilvēki ir atvērti un dod priekšroku kompromisiem grūtās situācijās. Viņi var palīdzēt, nemeklējot labumu sev, bet viņi neziedos visu dēļ idejas. No tādiem cilvēkiem sanāk burvīgi vadītāji.

3. Cirtas
Cilvēki ar tādu pirkstu nospiedumu zīmējumu bieži vien lidinās mākoņos. Viņi ātri mācās un dara vairākas lietas vienlaicīgi, bet bieži vien nepabeidz iesākto un zaudē interesi. Viņi nereti mēdz būt neapmierināti ar sevi, viņi analizē sevi ar mokošu kritiku. Liels daudzums cirtu uz pirkstiem liecina par viegli uzbudināmu psihisku. Viņi visbiežāk ieslīgst depresijās.

`Tīri veidi` satiekas reti. Visbiežāk var manīt kombinācijas. Piemēram cilvēki ar cilpām un lokiem nav spējīgi strādāt smagu darbu. Ja cilvēkam ir vēl cirtas, tad pie visām labajām īpašībām, var piebilst vēl to, ka viņi nemāk pareizi aprēķināt savus spēkus. Cilpu un cirtu kombinācija tiek manīta cilvēkiem ar lielām iekšējām rezervēm. Viņi ir spējīgi adaptēties pašos grūtākajos apstākļos.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019