Divi likumi, kuri izmainīs jūsu personīgo dzīvi uz visiem laikiem!

Advertisement
Advertisement

Ir divi attiecību likumi, kuri patiešām strādā. Tie der gan sievietēm, gan vīriešiem. Bet tie, kuri tos nezina, ir nolemti tērēt laiku un nervus uz nepiemērotiem cilvēkiem.Raksta turpinājums
Pirmais likums: attiecībām ir jābūt vieglām.

Viegli ir jābūt jau no paša sākuma. Kopš pirmajām minūtēm. Cilvēks, ar kuru uzreiz jūtaties kā seni paziņas jums, der daudz labāk par to, kuru ir jāaplido gadiem ilgi. Puisis, ar kuru, jau pēc 15 minūtēm esat gatava palikt vienatnē tirdzniecības centra tualetē ir daudz labāks par tādu, kuram jūs gadiem ilgi rakstiet, tā arī nesaņemot atbildi. Meitene, kura uzriez izrāda pret jums interesi ir labāka par skaistuli, kuru ir jāved uz Bahamas salām. Vienkārši – tas nozīmē labi. Sarežģīti – slikti.

Tā ir aksioma. Nav nepieciešams to pierādīt. Vispār nevienam nekas nav jāpierāda attiecībās.

Nevienu nevajag iekarot, nevienam pakļauties un nevienam pakaļ skriet nevajag. Izdarot to vienu reizi, jūs to darīsiet katru dienu, bet pretreakcija būs tikai kaprīzs un neapmierināts ģīmis. Ja uz reizi neiedegās, nesanāca, tad nevelciet kaķi aiz astes. Tātad – nav jūsu cilvēks. Sarežģītas attiecības der tikai tiem, kuriem ir garlaicīgi, un kuriem ir daudz brīva laika. Visiem pārējiem tas tikai bojā nervus.

Nav vajadzības ļaut sevi iegrūst sarežģītās attiecībās. Attiecībās, kurās jūs tikai to vien darāt, kā dejojat zem kāda stabules – pazemojoši. Agrāk vai vēlāk jūsu pacietības beigsies. Tikai pazaudēsiet laiku un iespējas.
Otrais un tikpat svarīgais likums. Attiecībām ir jāsagādā prieku.

Arī šim apgalvojumam nav vajadzīgi pierādījumi. Kā vien attiecības pārstāj sagādāt prieku, bet tikai rūgtumu, pārtrauciet tās īpaši nevilcinoties.

Nepierodiet pie strīdiem, asarām un trauku sišanas. Atstājiet ilgas sarunas, pārmetumus, abpusējus apvainojumus. Tas nav normāli! Tas ir ceļš uz elli! Kā tikai no attiecībām aiziet prieks – tās kļūst bezjēdzīgas. Šķiet, kas var būt vienkāršāks.

Bet cilvēki gadiem ilgi gremo un pārgremo savu aizvainojuma sienu! Viņi apgrūtina savu prātu ar nevajadzīgiem strīdiem. Nevajag to darīt! Kā jūs saprotiet, ka jūsu vārdi atņem prieku – aizveriet muti! Sākas izskaidrošanās – ejiet prom. Cilvēks vēlas tikai apsūdzēt un pārmest, neļaujiet uzkraut sev vainas sajūtu. Ejiet prom! Attiecības ir vajadzīgas, lai sagādātu prieku. Visas pārējās attiecības „bērnu dēļ”, „tādēļ, ka visi tā dzīvo”, „pieraduma dēļ”, „jo bez viņas ir vēl sliktāk” var vienkārši savākt un izmest miskastē.

Mans viedoklis ir tāds – ir tikai divi likumi. Vai jūs piekrītat? Rakstiet komentāros!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017