`Dzīves skūpsts`, jeb stāsts par fotogrāfiju, kas jūs aizkustinās 

Advertisement
Advertisement

Rokko Morbabito fotogrāfija `Dzīves skūpsts` (1967. gads) ir ļoti slavena. Uz tās ir iemūžināti divi elektriķi, Rendalls Čempions un Džeis Tompsons, atrodoties uz elektrostaba. Daudzi ķiķina par šo fotogrāfiju, bet viņi nezina šīs fotogrāfijas stāstu. Lasiet tālāk rakstā.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Tajā dienā bija liels karstums un nekas neliecināja par nelaimi. Kondicionieru skaņa bija dzirdama visā Floridas štatā 1967. gadā. Dēļ viņiem Džeksonvillā notika elektrolīnijas pārslodze un tas traucēja normālai elektrības darbībai.
Elektriķi Rendalls un Džeis veica plānotos darbus, augstsprieguma vadus ar strāvas darbību, kad Rendalls nejauši pieskārās vienam no tiem. 4000 voltu izgāja caur viņa ķermeni, sirds neizturēja tādu pārslodzi un apstājās. Lai jūs saprastu trieciena spēku: nāves soda gadījumos uz elektriskā krēsla, izmanto tikai 2000 voltu.
Rendalla ķermenis pakārās aiz drošības jostām. Bet viņa pārinieks Džeis neapjuka, saprotot, ka dārga ir katra sekunde un taisīja viņam mākslīgo elpināšanu, tieši uz staba. Bija ļoti neērti, bet citas izejas nebija, laika bija ļoti maz! Tādā situācijā ir ļoti grūti veikt normālu reanimēšanu, bet Džeis tomēr centās atgūt kolēģa sirdsdarbību, turpinot taisīt mākslīgo elpināšanu līdz brīdim, kamēr viņam neparādījās vājš pulss.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:10 17.02mārīte
..kā lai 'saliek'prīmulu un orhideju 'vienā podiņā'
0 0 21:27 25.0153 gadi
muļķības
0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019