Ēģiptes horoskops

Advertisement
Advertisement

 Horoskops ir cilvēka rakstura kopums. Tas spēj atklāt nezināmas lietas, balstoties uz dzimšanas laiku, vietu un citām specifiskām lietām.

 

Avots: Maija | Gangnam

Raksta turpinājums - lapa #1
Nīla

1-7 janvāris, 19-28 jūnijs, 1-7 septembris, 18-26 novembris

Nīla ir upe un ēģiptieši to dievināja. Nīla - upe, kas uzturēja cilvēku dzīvību. Upes ūdens ne tikai deva veldzi augsnei, bet arī to uzlaboja un mēsloja augsni palu laikā. Lūk kāpēc Nīla bija nevis parasta upe, bet gan dievība. Tai lūdza svētību bada gados.

Šīs zīmes pārstāvji ir kaislīgi, impulsīvi. Viņu dzīves devīze ir - labāk darīt un nenožēlot, nevis nedarīt un nožēlot! Šiem cilvēkiem der darbs, kura laikā nav jāatrodas vienā vietā - pie darbgalda. Viņiem ir nepieciešama kustība, pārvietošanās.
Šīs zīmes cilvēkiem var būt dziednieciskas spējas, viņi ar rokas pieskārienu var noņemt galvassāpes un negatīvo enerģiju. Līdzās esošie cilvēki jūtas labi viņu kompānijā. Šīs zīmes cilvēkiem ir spēcīgs, pozitīvs enerģijas apvalks.


Foto: travelnews.lv
Amons

8-21 janvāris, 1-11 februāris

Laikā, kad par Ēģiptes galvaspilsētu kļuva Fīva (tagad "mirušo" pilsēta Nīlas kreisajā krastā), Amons kļuva par "dievu karali". Amonam piedēvēja vairāku dievu īpašības: Ra - saules dievs, Mins - auglības dievs, Monts - karavīru aizgādnis. Ar laiku dievs Amons kļuva arī par aizstāvi. Viņš izskatījās kā vīrietis ar auna galvu. Reizēm gan Amonu attēloja ar cilvēka galvu, bet izdaiļoja ar auna ragiem vai saules disku virs galvas. Viņš bija dievietes Mutas vīrs.

Šīs zīmes pārstāvji ir gudri, mērķtiecīgi, tiem piemīt saulains optimisms, kolektīvā ieņem līdera pozīcijas. Reizēm šie cilvēki ir tik populāri kolektīvā, ka viņiem nepietiek laika, lai pabūtu kopā ar sev tuvu cilvēku. Šie cilvēki izvēlas tādu darbu, kurā var demonstrēt savas zināšanas, talantu. Tieksme pēc popularitātes viņiem ir iedzimta. Atliek kaut nedaudz paslavēt Amona cilvēkus, lai viņi spētu gāzt kalnus.
Šīs zīmes cilvēkiem piemīt liela intuīcija, spēja paredzēt notikumus nākotnē.

Foto: godsbay.ru
Muta (Mota)

22-31 janvāris, 8-22 septembris

Šī ir otrā ēģiptiešu dieviete uzreiz aiz Izīda. Viņas vārds tulkojumā nozīmē "māte". Zīmējumos viņa tika attēlota kā sieviete ar dubultkroni uz galvas. Reizēm viņa tika attēlota kā lauvene vai grifs.

Šīs zīmes pārstāvji ir prasīgi gan pret sevi, gan citiem. Viņiem ir sveša romantika, viņi ir gatavi palīdzēt ar darbiem nevis vārdiem. Starp šiem cilvēkiem ir ļoti daudz eksperimentētāju, izgudrotāju, kas nes sabiedrībai progresīvu attīstību.
Šie cilvēki ir fiziski stipri, veselīgi un viņiem piemīt spēja sajust nepatikšanas jau pa lielu gabalu. Ar šīs zīmes cilvēkiem var droši doties izlūkgājienos, uz viņiem var paļauties.

Foto: wikipedia.org

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:06 17.09Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017