Es vienkārši vēlos, lai kāds parādītos manā dzīvē

Advertisement
Advertisement

Man ir velnišķīgi apnicis. Esmu iztukšota. Esmu nogurusi no tā, ka neviens neparādās manā dzīvē un nepaliek man blakus. 

 

Man nav vajadzīgs tas, kurš var atnākt pie manis vakarā un palikt līdz rītam, es vēlos būt ar vīrieti visu laiku. Es alkstu vārtīties gultā kopā ar puisi aukstā ziemas rītā, kad viņš lasa, bet es nolieku savu galvu uz viņapleca. Es vēlos izjust, kā viņa bārda kutina manu maigo sejas ādu. 

 

Sekss - tas ir brīnišķīgi un patīkmi, bet attiecības un dzīve ar mīļoto - īpašs brīnums.

Raksta turpinājums
Foto: beon.ru
Es vēlos uz mājām pasūtīt ķīniešu ēdienu, piesēsties pie datora un pavadīt nakti aplūkojot mūsu iemīļotās filmas. Es vēlos runāt ar savu mīļoto par to, ko mēs darīsim vakarā un kurš no mums šoreiz gatavos vakariņas.

Es vēlos sastādīt plānus un kopīgo izklaižu grafiku. Es vēlos pavadīt daļu sestdienas veikalā, izvēloties produktus ēdieniem, kurus gatavosim kopā.

Dzīve ne vienmēr ir mierīga, tā sastāv no mazāk patīkamu momentu, tāpēc, ka ir viegli smaidīt, kad saule spīd, bet, ja mans vīrietis man ir blakus, es dejošu arī lietū.

Es vēlos, lai kāds parūpētos par mani, kamēr es slimoju, kurš nopirks zāles un manu mīļāko dzērienu, tāpēc, ka viņš zina, kas man ir vajadzīgs.
Es vēlos rūpēties par viņu, pat tad, ja viņam tas nav vajadzīgs. Es vēlos atnest viņam karstu buljonu, kad viņš slimo un paņemt viņa roku, lai viņš zina, ka es vienmēr būšu ar viņu neskatoties ne uz ko.

Es vēlos pavadīt ģimenes svētkus kopā un smieties ar viņu naktī, kad mēs abi nevaram aizmigt.

Es vēlos plānot ar viņu nākotni - atvaļinājumus, sapņus, plānus un dzīvesvietu. Es vēlos vīrieti, kuram nevajadzēs skaidrot katru manu domu, tāpēc, ka tikai tā viņš visu sapratīs.

Es vēlos to, kurs būs blakus, kad man ir nepieciešama palīdzība, nevis tāpēc, ka nevar atrasties tajā brīdī kur citur.
Un ja pēkšņi es atradīšos nezināmā ceļā pa nakti pēc tikšanās ar draugiem, es vēlos zināt, ja es viņam piezvanīšu, viņš atbrauks man pakaļ.

Es vēlos būt prioritāte. Es vēlos būt Nr. 1

Es zinu, ka esmu tā vērta, lai manis dēļ ko darītu un mani cienītu.

Visvairāk uz pasaules es vēlos, lai būtu kāds, kurš paliktu man blakus...

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017