Gudras sievietes noslēpums

Advertisement
Advertisement

Eksistē ļoti daudz teicienu, par to kā dažādās situācijās rīkojās stulba sieviete, vai gudra sieviete. Mēs neizskatīsim katras sievietes uzvedību, mēs tikai pastāstīsim, kādus gudras sievietes noslēpumus būtu jāzina katrai, lai būtu laimīga.

Avots
Foto - fanpop.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Sakiet skaļi to ko vēlaties sagaidīt no sava vīrieša. Ir gadījies, ka vīriešiem dažkārt ir grūti patstāvīgi saprast mīļotās dvēseli, jo viņi jau nav telepāti un neprot lasīt domas. Vienkārši uzsmaidiet un pasakiet kas jūs uztrauc, nevajag klusumā apvainoties.
Neliec savam mīļotajam dievināt tavas draudzenes un radiniekus. Šķiet tas ir pats svarīgākais gudras sievietes noslēpums. Katram cilvēkam veidojas savs personīgais viedoklis. Tāpēc, ja tavam mīļotajam ir grūti atrast kopīgu valodu ar taviem draugiem, nelieciet viņam iemīlēt viņus. Lai attiecības veidojas no abpusējas cieņas. Ar to pilnībā pietiek.
Apskaujaties biežāk. Vienkārši dienas laikā, ejiet viņam biežāk klāt un apskaujiet aiz pleciem, piespiedieties ar visu ķermeni. Tādi apskāvieni dāvinās miera sajūtu un neļaus pazust kaislei.
Šie noslēpumi ir labi ar to, ka viņi ir ļoti vienkārši un savā izpildīšanā nepieprasa lielu centību.
Nekad nerīkojiet strīdu pirms miega. Nedaudzi psihologi rekomendē salabt pirms lienat gultā, jo tādi attiecību risinājumu noved līdz bezmiegam ar sliktām domām līdz pašam rītam. Liecieties gulēt, apskaujiet mīļoto un miegā izguļat savas problēmas. Rīts ir gudrāks par vakaru, varbūt no rīta jums jau vairāk negribēsies neko skaidrot, bet strīda iemesls liksies muļķīgs.
Atcerieties, kas notiek ar tiem, kas atceras veco? Pagātne arī ir pagātne, lai paliktu aizmugurē. Nevajag sev līdz vilkt kaudzi problēmu dēļ kaut kā kas nav izdevies attiecībās. Vēl viens gudras sievietes noslēpums - viņa nekad sevi nesalīdzina ar mīļotā bijušajām meitenēm un necenšas būt līdzīgas tām. Plāno plānus nākotnei un esi tu pati.
Nodarbojieties ar ierastām lietām kopā. Protams katram no jums ir savi mājas pienākum. Bet vispatīkamāk ir darīt viņus kopā, tas atvieglo darbu un stiprina attiecības. Pamēģiniet mīļoto ieinteresēt ar vakariņu pagatavošanu, bet pati palīdziet viņam kaut ko salabot.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019