Interesanti fakti - kuri atvērs jums acis uz šo pasauli

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Diez vai pasaulē atradīsies tāds cilvēks, kurš varētu pateikt, ka zina pilnīgi visu. Pasaule apkārt mums ir tik daudzveidīga un interesanta, tajā slēpjas daudz mīklu un noslēpumu, kā arī liels daudzums nezināmā un nepietiks ar visu dzīvi, lai to izzinātu pilnībā. Lai pārliecinātos par to, ka mūsu dzīve ir interesantāka, nekā liekas, piedāvājam jums papildināt savu zināšanu bagāžu un iepazīties ar jauniem faktiem.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Peru, netālu no pilsētas La-Rinlonada, ir zelta raktuves, kur cilvēki strādā 30 dienas bez samaksas par darbu. Toties 31. dienā pēc darba viņiem ir ļauts paņemt no šahtas tik daudz zelta rūda, cik viņi ir spējīgi iznest uz saviem pleciem.
Foto: wp.com
Japānā ir izveidojusies vesela cilvēku klase, kuri saucās `kiberbezpajumtnieki`. Šie cilvēki dzīvo interneta kafejnīcās, jo tas ir lētāk nekā dzīvesvietas īrēšana. Tādas kafejnīcas, kā likums ir aprīkotas ar bezmaksas dušu un tur var nopirkt apakšveļu.
Foto: wp.com
Maķedonijas reportieris Vlado Taneski, kurš rakstīja rakstus par sērijveida slepkavu, beigu beigās pats izrādījās šis sērijveida slepkava, par kuru viņš rakstīja reportāžas. Maniaks - reportieris, beigu beigās uztaisīja pašnāvību, noslīcinoties.
Foto: wp.com
Kolibri taisa savas ligzdas, izmantojot zirnekļa uztītus tīklus.
Foto: wp.com
Iebrukšanā Irākā 2003. gadā sākumā ieguva nosaukumu `Operation Iraqi Liberation` (Irākas atbrīvošanas operācija). Bet, tā kā pirmie burti veidoja visai divdomīgu abreviatūru `OIL` (Nafta), tika izlemts nomainīt nosaukumu uz `Operation Iraqi Freedom` (Irākas brīvības operācija).
Foto: wp.com
Rīsus nav obligāti jāaudzē ūdenī. Cilvēki vienkārši izmanto rīsu spēju pārciest lielu mitrumu, lai atbrīvotu tos no visādiem kaitēkļiem tādā veidā nodrošinot sev labu ražu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019