Ir lietas, ko nedrīkst piedot vīriešiem!

Advertisement
Advertisement

Iespējams, katram cilvēkam ir savs personīgais vārdu un rīcību saraksts, kuras nekādā gadījumā nedrīkst piedot nevienam. Bet mīlestība un tuvas attiecības visbiežāk liek mums pārkāpt pāri saviem principiem, bet dažreiz nokrāpt tos. 

 

Iemīlēšanās bieži vien piever acis sievietei par viņas vīrieša neglītajām rīcībām, liekot viņai piedot, bet piedot gan nevajadzētu. 

 

Un tā, kādām rīcībām un vārdiem nedrīkst piedot pat mīļotajam cilvēkam?

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Krāpšana

Par krāpšanas tēmu, sieviešu un vīriešu viedoklis lielākoties sakrīt - piedot krāpšanu nedrīkst! Krāpšanā ir savākti pāris negatīvie momenti - tās ir sāpes par mīļotā meliem, naids un no domas vien par to, ka viņš ir bijis tuvs ar citu sievieti. Dažreiz krāpšanu nespēj piedot pat ļoti stiprs cilvēks, bet vāju cilvēku krāpšanas fakts ir spējīgs pat samīdīt.
Vai piedot?

Protams, katrs to izlemj pats. Bet atcerieties, ka piedot - tas ir nedzīvot savu atlikušo dzīvi ar aizvainojumu. Piedot krāpšanu - tas ir palaist vaļā situāciju, pilnībā attīrīt savu sirdi no aizvainojumiem un sākt dzīvot no baltas lapas, nekad neatgriežoties pagātnē.
Foto: cdn01.ru
Vīrietis ir pacēlis roku pret sievieti

Bēdīgā statistika, par kuru ziņo psihologi, liecina par to, ka pirmais gadījums, kad vīrietis paceļ roku pret sievieti, ietver viņa komunikācijas likumu ar partneri. Vīrietis pēc dabas ir ļoti stiprs un ir spējīgs aizsargāt savus tuvos, kā arī atturēties no pārlieku lielās emocionalitātes un agresijas. Stiprs vīrietis nekad sev neļaus pazemot tuvu cilvēku.

Tas, kurš ir pacēlis roku pret sievieti, ir radījums ar nenosvērtu psihi, kurš bez problēmām to izdarīs otro vai pat desmito reizi, ar katru reizi ieejot lielākā azartā ar lielākiem pazemojumiem pret sievieti.
Vīrietis sit bērnus

Kamēr nenoklust tie strīdi par fizisko sodu pret bērniem, vai tas nav pieļaujami un vīriešiem nav nekādas tiesības palaist rokas pret saviem bērniem.

Augstākā mātes loma - aizsargāt savus bērnus no visiem draudiem šajā pasaulē. Tāpēc vai ir vērts piedot cilvēkam, kurš regulāri nodara pāri jūsu bērniem? Vai jūsu mīlestība ir tā vērta, jeb tas ir ieradums dzīvot ar viņu kopā ar visiem pazemojumiem jūsu bērnam?
Meli

Lai arī kādi nebūtu vīriešu meli - lieli vai mazi, tie var kļūt par nopietnu problēmu ceļā pretī laimei. Kā likums, attiecības bojā tieši mazie meli - ikdienu, ar laiku, tie izaug lielā kamolā, kuru nevar pastumt malā. Vīriešu meli - tas ir nopietns iemesls sākt šaubīties viņa jūtās. Attiecības tiek veidotas uz uzticības pamata, ja nebūs uzticības - nebūs mīlestības.
Foto: ipopen.ru
Publiski aizvainojumi sievietei

Par pretīgiem vārdiem, ko ir pateicis publiski vīrietis savai sievietei nevajadzētu piedot. Ja vīrietis sāk dalīties ar draugiem jūsu intīmajos noslēpumos, rupji kritizēt jūs, izteikt uz jums necenzētus vārdus - tas ir nopietns iemesls padomāt par turpmākajām attiecībām ar viņu. Piedot līdzīgai situācijai nedrīkst, ja vien nevēlaties visu savu dzīvi palikt pazemota, aizvainota un iespējams pat publiski sista.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019