Izlasi šo, ja pārdzīvo, ka nekad neatradīsi savu mīlestību

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Iedomāsimies kaut ko traku ... 

 

Ja tev rokās būtu zīlēšanas bumba un tu ieraudzītu, ka tu nekad nesatiksi savu mūža mīlu? 

 

Ir bēdīgi par to domāt. Tu cerēji satikt savu vienīgo, ar kuru pavadīt visu savu atlikušo dzīvi. Un ja nu nē? Kā izmainītos tava dzīve?

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Lūk kur ir lieta: mīlestības meklējumi iespaido tevi vienmēr. Mēs neatzīstam to, ka mīlestība ir motivācija visām mūsu rīcībām, pat tad, ja mēs tā nedomājam. Tas ir iemesls, kāpēc tu nopirki sev jaunus džinsus pagājušo nedēļu. Tas ir iemesls, kāpēc tu aizgāji uz to jauno kafejnīcu, kaut arī ne ļoti gribēji. Tas ir iemesls kāpēc tu dažreiz esi pārliecināta par to, kas būs tālāk. Mīlestība iedvesmo lielāko daļu lielo pārmaiņu.
Ja tu zinātu, ka nesatiksi savu mīlestību, kā tu dzīvotu? Kas izmainītos tavā ikdienā?

Sākumā tu vari teikt `Nekas`. Tu taču esi gudrs cilvēks. Tev ir plāni, kuri attiecās tikai uz tevi. Bet padomā: mēs izmantojam mīlestību, kā atrunu: doma par to, ka kādreiz parādīsies kāds, kurš mīlēs mūs tādus, kādi mēs esam, ar visiem mūsu trūkumiem - ir attaisnojums tam, lai nelabotu šos trūkumus.
Foto: wp.com
Divu pusīšu eksistēšanas princips traucē mums kļūt par labāko personīgo pusīti. Mēs gribam, lai kāds mūs papildinātu, palīdzētu, bet kas būtu, ja mēs zinātu, ka tā nebūs? Mēs sāktu visu darīt savādāk.

Varbūt, tu sāktu vairāk laika veltīt karjerai, zinot, ka tiešām nebūs nekā tāda, ka tu varētu apprecēties vai aiziet dekrētā. Nē, tagad tu varētu veltīt vairāk laika darbam. Varbūt tu sāktu vairāk cienīt citas attiecības - ar draugiem, ģimeni, kolēģiem, tāpēc, ka tu zinātu, ka tie ir vienīgie tev tuvie cilvēki.

Patiesībā, apzinoties, ka mēs neatradīsim savu dzīves mīlu, pierodot pie šīs domas, nebaidoties palikt vienai, mums priekša atvērtos daudz iespēju. Tā ir īsta brīvība.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:10 17.02mārīte
..kā lai 'saliek'prīmulu un orhideju 'vienā podiņā'
0 0 21:27 25.0153 gadi
muļķības
0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019