Izlasi šo, ja pārdzīvo, ka nekad neatradīsi savu mīlestību

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Iedomāsimies kaut ko traku ... 

 

Ja tev rokās būtu zīlēšanas bumba un tu ieraudzītu, ka tu nekad nesatiksi savu mūža mīlu? 

 

Ir bēdīgi par to domāt. Tu cerēji satikt savu vienīgo, ar kuru pavadīt visu savu atlikušo dzīvi. Un ja nu nē? Kā izmainītos tava dzīve?

 

Raksta turpinājums
Lūk kur ir lieta: mīlestības meklējumi iespaido tevi vienmēr. Mēs neatzīstam to, ka mīlestība ir motivācija visām mūsu rīcībām, pat tad, ja mēs tā nedomājam. Tas ir iemesls, kāpēc tu nopirki sev jaunus džinsus pagājušo nedēļu. Tas ir iemesls, kāpēc tu aizgāji uz to jauno kafejnīcu, kaut arī ne ļoti gribēji. Tas ir iemesls kāpēc tu dažreiz esi pārliecināta par to, kas būs tālāk. Mīlestība iedvesmo lielāko daļu lielo pārmaiņu.
Ja tu zinātu, ka nesatiksi savu mīlestību, kā tu dzīvotu? Kas izmainītos tavā ikdienā?

Sākumā tu vari teikt `Nekas`. Tu taču esi gudrs cilvēks. Tev ir plāni, kuri attiecās tikai uz tevi. Bet padomā: mēs izmantojam mīlestību, kā atrunu: doma par to, ka kādreiz parādīsies kāds, kurš mīlēs mūs tādus, kādi mēs esam, ar visiem mūsu trūkumiem - ir attaisnojums tam, lai nelabotu šos trūkumus.
Foto: wp.com
Divu pusīšu eksistēšanas princips traucē mums kļūt par labāko personīgo pusīti. Mēs gribam, lai kāds mūs papildinātu, palīdzētu, bet kas būtu, ja mēs zinātu, ka tā nebūs? Mēs sāktu visu darīt savādāk.

Varbūt, tu sāktu vairāk laika veltīt karjerai, zinot, ka tiešām nebūs nekā tāda, ka tu varētu apprecēties vai aiziet dekrētā. Nē, tagad tu varētu veltīt vairāk laika darbam. Varbūt tu sāktu vairāk cienīt citas attiecības - ar draugiem, ģimeni, kolēģiem, tāpēc, ka tu zinātu, ka tie ir vienīgie tev tuvie cilvēki.

Patiesībā, apzinoties, ka mēs neatradīsim savu dzīves mīlu, pierodot pie šīs domas, nebaidoties palikt vienai, mums priekša atvērtos daudz iespēju. Tā ir īsta brīvība.
Foto: wp.com
Tāpēc, ja mums nav vajadzības meklēt savu mūža mīlestību, tad mēs kļūsim priekš sevis par galveno mīlestību. Mēs spēsim iztērēt savu dzīvi, lai attīstītu sevi. Mēs spēsim kļūt par to cilvēku, par to ideālu, kuru sev meklējām.

Mums ir jāpārstāj sēdēt un gaidīt, kamēr atnāks tas, kurš izmainīs mūsu dzīvi. Esi pati tā, kuru tu gaidi. Tāpēc, ka vienīgais kur tu vari būt pārliecināta - ir tas, ka neskatoties uz visām grūtībām, uzvarām un neveiksmēm, tu būsi šeit, tu būsi tā, kas vienmēr būs tev.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019