Izplatītākie sieviešu kompleksi un veidi, lai no tiem atbrīvotos

Advertisement
Advertisement

Gandrīz ikviena meitene un sieviete uz planētas ir neapmierināta ar savu izskatu vai ko citu. Kompleksi vispār ir kāda cilvēka emocijas. Tie padara dāmas skumjas, neapmierinātas uz sevi. Reizēm gadās tā, ka cilvēks pats sev negrib atzīties, ka viņam ir kompleksi. Šī problēma var padarīt dzīvi sarežģītāku un grūtāku. Jūsu uzvedība sabiedrībā, saskarsme ar cilvēkiem, attieksme pret kādu notikumi, tas viss lielā mērā atkarīgs no pašnovērtējuma. Tagad apskatīsim dažus kompleksus, kas pastāv sievietēm, un to, kā tos var atrisināt.

Avots
Foto - photobucket.com 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Mazvērtības komplekss.
Tātad, visticamāk, tas ir visbīstamākais komplekss no visiem. Tas rodas jau mazā vecumā un pastāv bezapziņas līmenī. Par šādu kompleksu piemēriem var kalpot nepilnības - personas psihiskā nestabilitāte, nepilnības figūrā, sejas nepilnības, piemēram, deguns ar uzcilni vidū, bieži vien meitenes uztrauc līkas kāju formas, figūras neproporcionalitāte vai apaļīgums.
Tikt galā ar šādām problēmām palīdzēs samierināšanās ar sevi, apzinieties, ka viss, kam jūs paši pievēršat tik lielu uzmanību, nav tik svarīgi apkārtējiem. Parasti cilvēks izturas pret sevi kritiskāk nekā citi pret viņu. Saņemieties un atbrīvojieties no liekajiem kilogramiem vai nēsājat lietas, kas slēps trūkumus un sliktās īpašības.
Bet patiesībā nevienam nav tik svarīgas jūsu ārējās nepilnības un izceliet visas savas labās īpašības, un tad visi būs par tevi sajūsmā un apbrīnos. Atbrīvojoties no šādiem kompleksiem, jo viņi bieži vien traucē karjeras veidošanu un tikšanos ar savu otro pusi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017