Izvēlies vienu no pieciem kokiem un uzzini, ko interesantu par sevi!

Advertisement
Advertisement

Pastaigājoties pa mežu, cilvēki bieži skatās uz kokiem. Katrs no mums izceļ priekš sevi kādu no tiem, pie kura gribas pabūt ilgāk. Mēs apzināti apskaujam lielos ozolus un maigos bērzus, smaržojam brīnišķīgo liepu smaržu. Vai izvēlētais koks var pastāstīt, ko interesantu par jūsu raksturu? Viennozīmīgi!

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Koks nr. 1

Šo koku izvēlas tie cilvēki, kuri uz doto brīdi ir neapmierināti ar dzīvi un vēlas izmainīt situāciju uz labo pusi. `Kaut kur ir laime, bet manis tur nav, tātad man tur ir jāatrodas!`Ar tādu devīzi viņi dzīvo uz doto brīdi. To cilvēku, kuri izvēlas šo koku, galvenās īpašības ir - drosme, ziņkārība un interese pret visu jauno. Viņi vienkārši alkst pēc izmaiņām. Cilvēki reti atrodas šajā fāzē ilgu laiku. Parasti, pēc jauna ceļa izvēles, viņi izvēlas citu koku.
Koks nr. 2

Pacietīgie, neticami centīgie un mērķtiecīgie. Viņi dosies uz virsotnēm soli pa soli. Savā sfērā viņi ir patiesi profesionāļi. Izsakot vārdu `improvizācija` var manīt viņu skeptisko sejas izteiksmi. Šie cilvēki ir pārliecināti, ka dzīve ir izdevusies, kad viņa iet pēc plāna. Viņiem patīk veidot loģiskās shēmas un nepieņem pārsteigumus. Viņiem nepatīk jebkādas izmaiņas, it īpaši tās, kas sagrauj viņu loģisko shēmu.
Koks nr. 3

Oriģinālas un mākslinieciskas personības. Viņi neiet pa gataviem ceļiem. Viņi ir radoši un iedvesmoti, vēlas darīt visu pēc sava, izgudrojot jaunus gājienus savā virzienā. Viņi ir oriģināli apģērbu izvēlē. Viņus ir viegli nokaitināt, bet viņu garastāvoklis mainās ātrāk, nekā likmes biržā. Šie košie oratori ir gatavi dalīties idejām ar visiem gribētājiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019