Izvēlies vienu no pieciem kokiem un uzzini, ko interesantu par sevi!

Advertisement
Advertisement

Pastaigājoties pa mežu, cilvēki bieži skatās uz kokiem. Katrs no mums izceļ priekš sevi kādu no tiem, pie kura gribas pabūt ilgāk. Mēs apzināti apskaujam lielos ozolus un maigos bērzus, smaržojam brīnišķīgo liepu smaržu. Vai izvēlētais koks var pastāstīt, ko interesantu par jūsu raksturu? Viennozīmīgi!

 

Avots

Raksta turpinājums
Koks nr. 1

Šo koku izvēlas tie cilvēki, kuri uz doto brīdi ir neapmierināti ar dzīvi un vēlas izmainīt situāciju uz labo pusi. `Kaut kur ir laime, bet manis tur nav, tātad man tur ir jāatrodas!`Ar tādu devīzi viņi dzīvo uz doto brīdi. To cilvēku, kuri izvēlas šo koku, galvenās īpašības ir - drosme, ziņkārība un interese pret visu jauno. Viņi vienkārši alkst pēc izmaiņām. Cilvēki reti atrodas šajā fāzē ilgu laiku. Parasti, pēc jauna ceļa izvēles, viņi izvēlas citu koku.
Koks nr. 2

Pacietīgie, neticami centīgie un mērķtiecīgie. Viņi dosies uz virsotnēm soli pa soli. Savā sfērā viņi ir patiesi profesionāļi. Izsakot vārdu `improvizācija` var manīt viņu skeptisko sejas izteiksmi. Šie cilvēki ir pārliecināti, ka dzīve ir izdevusies, kad viņa iet pēc plāna. Viņiem patīk veidot loģiskās shēmas un nepieņem pārsteigumus. Viņiem nepatīk jebkādas izmaiņas, it īpaši tās, kas sagrauj viņu loģisko shēmu.
Koks nr. 3

Oriģinālas un mākslinieciskas personības. Viņi neiet pa gataviem ceļiem. Viņi ir radoši un iedvesmoti, vēlas darīt visu pēc sava, izgudrojot jaunus gājienus savā virzienā. Viņi ir oriģināli apģērbu izvēlē. Viņus ir viegli nokaitināt, bet viņu garastāvoklis mainās ātrāk, nekā likmes biržā. Šie košie oratori ir gatavi dalīties idejām ar visiem gribētājiem.
Koks nr. 4

Ziemā un vasarā vienā krāsā! Neatkarīgi no laika apstākļiem, šie dinamiskie cilvēki vienmēr sagaida dienu `dzeltenā līdera kreklā`. Šie ir pārsteidzoši ideju un darbību ģeneratori. Viņi ir pragmatiski, ambiciozi, prot pārliecināt savā neatkarībā. Viņi zina, ko grib un kā to sasniegt. Viņiem, kā likums, liekas, ka pasaulē eksistē divi skatu punkti - nepareizā un viņu personīgā. Spēcīgas personības, patiesi draugi un bīstami ienaidnieki. Redzam, ka viņu asinīs jau no bērnības cirkulē sāncensības gars.
Koks nr. 5

Viņiem ir īpašas spējas - empātija. Kā neviens cits viņi spēj just līdz. Viņiem ir viegli iedomāties sevi cita cilvēka vietā, `iedzīvoties` cita cilvēka emocijās, saprast viņu bēdas un prieku. Labsirdīgi un atsaucīgi, viņi prot just šo pasauli kā neviens cits. Priekš laimes viņiem ir nepieciešama ne tikai personīgā labklājība. Šo cilvēku dzīves harmonija rodas tad, kad laimīgi ir viņu apkārtējie. Viņiem nepatīk konflikti, prot nokārtot nesaprašanās.
Ja uzzināji kaut ko jaunu un interesantu, tad noteikti iesaki šo rakstu draugiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019