Ja jūsu vīrietis šādi rīkojas - viņš salauzīs jūsu sirdi un pat nenožēlos to!

Advertisement
Advertisement

Attiecībās vienmēr ir jābūt gudrai sievietei. Tikai tā jūs varat sevi pasargāt sevi no sāpēm un vilšanās. Esiet uzmanīga, vērīga un pašpārliecināta. Šodien mēs jums piedāvājam deviņas pazīmes, kas liecina par to, ka jūsu vīrietis nav jūsu cienīgs! Ja viņš šādi rīkojas, tad ir ļoti liela iespēja, ka viņš jūs pametīs...

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pmo.ee
1. Viņš jūs iepazīstina ar jauniem paziņām, pasakot tikai jūsu vārdu. Nav runa par to, ka viņam ir jāpasaka arī jūsu uzvārds, bet par to, ka viņam ir jāpiebilst, ka jūs esat viņa ”draudzene” vai ”sieva”. Ja viņš regulāri jūs stāda priekšā pasakot tikai vārdu, bet jūsu status paliek noslēpumā apkārtējiem cilvēkiem, tas par to ir jārunā.

2. Viņš ignorē jūsu ģimeni. Viņam nemaz negribas iet uz ģimenes vakariņām un vispār iepazīties ar jūsu radiem. Tas patiešām ir nopietns signāls, jo vīrietis ar nopietniem nolūkiem nesaskatīs tajā neko īpašu.
Foto: skim.gs
3. Viņš neizrāda iniciatīvu. Nekur! Jums nav jāvelk jūsu attiecības tikai uz sevi. Ja viņš absolūti nekādi negrib rīkoties, tad tas ir iemesls sarunai.

4. Viņš neizrāda savas jūtas. Vīrietim, iespējams, arī nav katru dienu jāatzīstas jums mīlestībā, bet viņa rīcībai gan par to ir jāstāsta. Ja jūs redzat tikai aukstumu un atsvešināšanās, tad jums nav pa ceļam. Jūs esat pelnījusi uzmanību!
Foto: gurl.com
5. Viņš jūs mulsina. Un runa nav par tiem momentiem, kad jūs nosarkstat, jo viņa skūpsti jūs noved līdz trīsām. Runa ir par mulsumu, kurš jūsos parādās, kad jūsu vīrietis pēkšņi sāk uzvesties dīvaini. Jūs noķerat viņu melos, un viņš sāk pielīst... šādas sajūtas jums nav vajadzīgas.

6. Viņš kontaktējas ar iepriekšējām partnerēm. Nav fakts, ka viņš dara kaut ko aizliegtu, bet šādās situācijās ir jābūt ļoti vērīgai. Sākumā tieciet skaidrībā, ko nozīmē viņam šīs attiecības un tad izdariet secinājumus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 11:56glino
Kārtējie murgi.
0 0 18:06 17.09Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017