Ja viņš tiešām ir tavs vienīgais, tad jūsu attiecībās būs 8 šīs lietas!

Advertisement
Advertisement

Kā teica viens amerikāņu rakstnieks Ričards Bahs: `Jūsu cilvēks - tas, kuram ir atslēgas no jūsu durvīm un kad jums ir atslēgas no viņa durvīm. Kad jūs jūtaties pietiekami droši, lai atvērtu viņam durvis uz savu sirdi, lai parādītu sevi.` 

 

Šajā haotiskajā pasaulē, mums nākas izmēģināt daudz jaunu attiecību, nekā gribētos, lai beidzot atrastu savu īsto cilvēku. Tāpēc, ka ne katrs spēs aizpildīt jūsu sirsniņu tā, kā JŪSU cilvēks. 

 

Bieži vien, mēs piekrītam kam mazākam, kam vidējam. Pirmkārt, tāpēc, ka baidamies palikt vieni. Otrkārt, tāpēc, ka neticam, ka satiksim savu Vienīgo. 

 

Mums nāksies izbaudīt vairākas attiecības, pirms mēs atradīsim savu ideālo. Kā zināt, ka cilvēks ar kuru jūs esat tagad kopā ir tā īstā pusīte? Tam ir 8 pazīmes par kurām pastāstīsim tālāk rakstā. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Tas ir tas, kas ir iekšā

Aprakstīt, kas jums ir jāizjūt esot blakus šim cilvēkam, grūti. Tā ir ļoti dziļa emocija, kuru nevar aprakstīt ar vārdiem.
Foto: day.az
2. Dejavu

Ja esat satikuši savu otru pusīti, jums ir jājūt, it kā jūs viņu zinātu veselu mūžību, it kā vienmēr esat bijuši kopā. Daži to sauc par atmiņām no iepriekšējās dzīves, it kā jūs tad jau esat bijuši pāris.
Foto: day.az
3. Jūs vienkārši saprotat viens otru

Dažreiz jums nav jāpabeidz teikums, jeb arī citreiz pat nevajag tos uzsākt: jūs saprotat viens otru no pus vārda. Varbūt jums ir kas tāds ar draugu vai mammu, bet tagad esat to atraduši arī savā īstajā cilvēkā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017