Ja vīrietim ir šīs 12 īpašības, nekad nelaidiet viņu vaļā!

Advertisement
Advertisement

Daži vīrieši ir labāki, nekā pārējie. Jā, visi cilvēki ir līdzīgi, bet var viegli pierādīt, ka vieni vīrieši ir labāki nekā pārēji.

 

Labākais arguments: daži vīrieši labāk der tam, lai būtu mīloši partneri, nekā citi. Tas nenozīmē, ka viņi tādi ir kļuvuši vienā jaukā dienā, bet dažādos dzīves momentos, visi cilvēki ir dažādi.

 

Visi cilvēki pastāvīgi attīstās, mācās un izmanto dažādus raksturojumus, kļūdās un turpina. Eksistē daudz raksturojumi, kuri padara vīrieti par īstu vīrieti.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Kad viņš skatās uz jums, viņš patiesi skatās uz jums

Ja vīrietis skatās jums tieši acīs, izveidojot neredzamu līniju, kura jūs apvieno, viņš skatās jūsu dvēselē. Viņš mēģina saņemt iedomas par personību, kas slēpjas aiz jūsu acīm. Viņš mēģina atrast to lietu, kas jūs padara par to, kas jūs esat.

Tas ir ļoti specifisks skatiens, ar kuru dalās divi iemīlējušies cilvēki. Ja jūsu vīrietis tā skatās uz jums, tad jums ir ļoti paveicies.

2. Viņš ir labs, bet nav vājš

Eksistē agresīvi cilvēki, kuri pozicionē sevi augstāk par visiem. Tāpat eksistē arī vāji vīrieši, kuri izbēg no jebkuriem pienākumiem un konfliktiem. Labāk turieties pa gabalu no abiem šādu tipu vīriešiem.

Ir arī tāds vīriešu tips, kas apvieno sevī spēkus un simpātiju. Tādiem vīriešiem ir laba sirds, bet viņi ir arī cīnītāji. Viņi neuzsāk cīņu, bet arī nepabeidz to. Tas ir tāds personības tips, kurš jums ir vajadzīgs.
Foto: elle.ru
3. Viņš ir pārvaldāms, bet neatlaidīgs

Lai dzīvotu labu dzīvi, jums ir vajadzīga veiksme, tāpēc, ka veiksme tas ir standarts, kuru mēs visi novērtējam. Jums nav vajadzības kļūt par miljonāru vai pasaules čempionu, bet neliela veiksme ļaus jums dzīvot dzīvi ar kuru leposieties.

Veiksme, kā jau dzīve - garš un līkumains ceļš. Bez pacietības jūs nonāksiet līdz beigām ātrāk, bet diez vai jums patiks tādas beigas.

4. Viņam ir neticami ambiciozi sapņi, bet viņš nelidinās mākoņos

Kura sieviete gan nevēlētos sev blakus sapņotāju, kurš vienlaicīgi ir reālists un kautrīgais? Iespējams, tas ir ideāls apvienojums jebkura vīrietim, vēlēties sasniegt zvaigznes, bet saprast, ka spēj aizsniegt tikai mēnesi.

Turklāt, viņš neļaus veiksmei iznīcināt viņa ego. Šis cilvēks nekad nepārstās darīt jūsu dzīvi labāku, bet arī nesolīs jums lietas, kuras nav spējīgs izpildīt.
5. Viņš prot gatavot

Būsim godīgi... cilvēks, kurš zina ko darīt virtuvē ir ļoti seksīgs. Paņemiet jebkuru vidēji statistisko vīrieti un aizsūtiet viņu uz japāņu kulinārijas šovu, viņš dabūs, kā minimums divus punktus. Izņemot seksualitāti, vīrieši, kuri prot gatavot, visbiežāk ēd veselīgu pārtiku. Veselīgs partneris - ideāls partneris, te nav jāskaidro.

6. Viņš ir fiziski aktīvs

Viņa fiziskā aktivitāte novedīs viņu pie fiziskās pievilcības - un pie lielas seksuālās aktivitātes. Tagad tas var likties mazsvarīgi, bet ilgstošā perspektīvā jūs vēlēsieties vīrieti, kurš nodarbosies ar sportu. Jums ir jāatceras, ka seksuālā aktivitāte vīrietim rodas agrā vecumā. Ja viņš nepaliek seksuāli aktīvs, tad jūsu seksuālā dzīve arī zaudēs aktivitāti.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:10 17.02mārīte
..kā lai 'saliek'prīmulu un orhideju 'vienā podiņā'
0 0 21:27 25.0153 gadi
muļķības
0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019