Ja vīrietim ir šīs 12 īpašības, nekad nelaidiet viņu vaļā!

Advertisement
Advertisement

Daži vīrieši ir labāki, nekā pārējie. Jā, visi cilvēki ir līdzīgi, bet var viegli pierādīt, ka vieni vīrieši ir labāki nekā pārēji.

 

Labākais arguments: daži vīrieši labāk der tam, lai būtu mīloši partneri, nekā citi. Tas nenozīmē, ka viņi tādi ir kļuvuši vienā jaukā dienā, bet dažādos dzīves momentos, visi cilvēki ir dažādi.

 

Visi cilvēki pastāvīgi attīstās, mācās un izmanto dažādus raksturojumus, kļūdās un turpina. Eksistē daudz raksturojumi, kuri padara vīrieti par īstu vīrieti.

Raksta turpinājums
1. Kad viņš skatās uz jums, viņš patiesi skatās uz jums

Ja vīrietis skatās jums tieši acīs, izveidojot neredzamu līniju, kura jūs apvieno, viņš skatās jūsu dvēselē. Viņš mēģina saņemt iedomas par personību, kas slēpjas aiz jūsu acīm. Viņš mēģina atrast to lietu, kas jūs padara par to, kas jūs esat.

Tas ir ļoti specifisks skatiens, ar kuru dalās divi iemīlējušies cilvēki. Ja jūsu vīrietis tā skatās uz jums, tad jums ir ļoti paveicies.

2. Viņš ir labs, bet nav vājš

Eksistē agresīvi cilvēki, kuri pozicionē sevi augstāk par visiem. Tāpat eksistē arī vāji vīrieši, kuri izbēg no jebkuriem pienākumiem un konfliktiem. Labāk turieties pa gabalu no abiem šādu tipu vīriešiem.

Ir arī tāds vīriešu tips, kas apvieno sevī spēkus un simpātiju. Tādiem vīriešiem ir laba sirds, bet viņi ir arī cīnītāji. Viņi neuzsāk cīņu, bet arī nepabeidz to. Tas ir tāds personības tips, kurš jums ir vajadzīgs.
Foto: elle.ru
3. Viņš ir pārvaldāms, bet neatlaidīgs

Lai dzīvotu labu dzīvi, jums ir vajadzīga veiksme, tāpēc, ka veiksme tas ir standarts, kuru mēs visi novērtējam. Jums nav vajadzības kļūt par miljonāru vai pasaules čempionu, bet neliela veiksme ļaus jums dzīvot dzīvi ar kuru leposieties.

Veiksme, kā jau dzīve - garš un līkumains ceļš. Bez pacietības jūs nonāksiet līdz beigām ātrāk, bet diez vai jums patiks tādas beigas.

4. Viņam ir neticami ambiciozi sapņi, bet viņš nelidinās mākoņos

Kura sieviete gan nevēlētos sev blakus sapņotāju, kurš vienlaicīgi ir reālists un kautrīgais? Iespējams, tas ir ideāls apvienojums jebkura vīrietim, vēlēties sasniegt zvaigznes, bet saprast, ka spēj aizsniegt tikai mēnesi.

Turklāt, viņš neļaus veiksmei iznīcināt viņa ego. Šis cilvēks nekad nepārstās darīt jūsu dzīvi labāku, bet arī nesolīs jums lietas, kuras nav spējīgs izpildīt.
5. Viņš prot gatavot

Būsim godīgi... cilvēks, kurš zina ko darīt virtuvē ir ļoti seksīgs. Paņemiet jebkuru vidēji statistisko vīrieti un aizsūtiet viņu uz japāņu kulinārijas šovu, viņš dabūs, kā minimums divus punktus. Izņemot seksualitāti, vīrieši, kuri prot gatavot, visbiežāk ēd veselīgu pārtiku. Veselīgs partneris - ideāls partneris, te nav jāskaidro.

6. Viņš ir fiziski aktīvs

Viņa fiziskā aktivitāte novedīs viņu pie fiziskās pievilcības - un pie lielas seksuālās aktivitātes. Tagad tas var likties mazsvarīgi, bet ilgstošā perspektīvā jūs vēlēsieties vīrieti, kurš nodarbosies ar sportu. Jums ir jāatceras, ka seksuālā aktivitāte vīrietim rodas agrā vecumā. Ja viņš nepaliek seksuāli aktīvs, tad jūsu seksuālā dzīve arī zaudēs aktivitāti.
7. Viņš ir spīdošs, bet ne pašpārliecināts - riebīgs, bet ne pārāk

Ja jūs esat atradu sev gudru, jēdzīgu un strauju vīrieti, tad viņš var būt uzticams. Mazliet riebīgs vīrietis vienmēr ir pievilcīgs - tāpat kā pašpārliecināta sieviete. Mēs esam ieprogrammēti tā, lai cienītu spēku jebkurā formā. Ja viņš ir pārāk pašpārliecināts, esiet uzmanīga. Tie puiši kā likums balansē starp pacietību un pilnīgu kretīnismu.

8. Viņam ir pārsteidzoša spēja likt jums smieties un smaidīt

Ja jums ir vīrietis, kurš nevar likt jums smieties, izbeidziet attiecības tieši tagad. Un nekad neuzsākat attiecības ar tādu cilvēku. Jo vairāk viņš jums liek smieties un smaidīt, jo vairāk viņš jūs ir pelnījis.
9. Viņš saka, ka mīl jūs, kaut arī viņam tas nav jādara - jūs to jūtat

Vārdi ir brīnišķīgi, tomēr tie ir nekas, salīdzinot ar rīcību, idejām koncepciju utt. Darbība ir lielākais spēks uz planētas. Tas ir jauki, ja vīrietis jums saka ka mīl jūs, jo to ir patīkami dzirdēt. Bet ja viņš jums to tikai teiks, bet jūs to nejutīsiet, tas nozīmē, ka viņš nemīl jūs tik daudz cik jūs to esat pelnījusi.

10. Viņš ir gatavs piekāpties, lai nesastrīdētos

Cilvēki strīdas, jo viņi tic, ka viņiem ir taisnība, vai arī vienkārši vēlas to. Diemžēl, kad lieta nonāk līdz argumentiem, tad noskaidrojas, ka vienam cilvēkam ir taisnība, bet otram nē. Jūs esat pelnījusi cilvēku, kurš nevēlas, lai jūs tā justos.
11. Viņš jums palīdz katru reizi, kad jums ir vajadzīga palīdzība

Vīrieši ir ļoti vienkārši, kad lieta nonāk līdz mīlestībai - tas ko jūs redzat, ir tas ko viņi jūt. Kad viņi ielenc jūs ar rūpēm, palīdz jums, dara jūs laimīgas, rūpējās. Jūs vienmēr aizņemsiet sava puiša domas, tāpēc, ka viņš jūs mīl. Viņš darīs jūsu dēļ visu.

12. Bez jums viņš zaudē sevi, jūs esat kļuvusi par viņa daļu

Kad vīrietis mīl sievieti, viņš vēlas viņu saukt par savu. Runa neiet par ķermeni, bet par saprātu. Tas ko viņa mīl un nemīl. Tas kas viņai ir svarīgs un mazsvarīgs.

Kad vīrietis mīl sievieti, viņš pieņem šīs jūtas kā kopīgas. Tās kļūst par viņa daļu, maina viņu un viņa domāšanu.

Tas , kas ir svarīgs viņai, kļūst svarīgs arī viņam. Viņš sāk darīt dažas lietas tāpat kā viņa. Jūs atsakāties no dažiem saviem ieradumiem un pieņemat otra cilvēka ieradumus. Jūsu dzīves vīrietis ir tas, kurš mīl jūs tik stipri, ka ir gatavs atteikties no saviem labumiem, jūsu labumu dēļ.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019