Jūsu rakstura noteikšana pēc lūpukrāsas

Advertisement
Advertisement

Vai jūs varat noraksturot cilvēku, vienkārši paskatoties uz viņa ārieni? Katru rītu mēs, sievietes, izvēlamies, ko vilkt mugurā, kā uzkrāsoties un kādu lomu spēlēt. Mēs esam sievietes un tas nozīmē, ka mēs esam aktrises. Pārsvarā mums ir tikai viena loma, tā, kas mums ir vistuvākā. Tas kā mēs to pasniegsim pasaulei, spēs izskaidrot mūsu rakstura dziļākās puses. Šerlokam Holmsam bija taisnība, kad viņš teica, ka detaļas var pastāstīt par cilvēku vairāk, nekā mēs domājam. Ko gan jūsu lūpukrāsas tonis var pastāstīt par jums? 

 

Avots

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Koši sarkanie toņi

Šo toni izvēlās pašpārliecinātas un egoistiskas sievietes. Ja jūs neapzināti izvēlaties šo krāsu, tad jūs vienkārši vēlaties parādīt pasaulei savu kaislīgo dabu. Jum patīk, kad cilvēki jūs dievina un nebaidāties parādīt sevi no jūtīgās puses. Dažreiz sarkanu lūpukrāsu izvēlās klusas sievietes, šis tonis viņas pārveido no klusās pelītes par pamanāmu būtni.
Violetā lūpukrāsa

Pret violetajiem toņiem, sievietes attiecās dažādi. Tādu krāsu izvēlas sievietes, kurām patīk kontrolēt situāciju, bet viņas to dara neuzbāzīgi. Jums patīk plānot savas darbības, uzskaitot visu. Priekš jums nemēdz būt sīkumu. Jūs esat mierīga, organizēta un pacietīga, tajā arī ir jūsu spēks.
Neuzkrītoši sarkana

Bālus toņus izvēlās kautrīgas meitenes. Jums ne visai patīk atrasties uzmanības centrā. Jūs esat tas zieds, kurš atveras naktīs. Jūs neesat garlaicīga un daudzi var apskaust jūsu bagāto personību. Cienāt jūs tikai tos, kas redz šo bagātību.
Persika tonis

Persika toņa lūpukrāsa stāsta pasaulei, cik brīnišķīgs cilvēks, ir šī toņa īpašniece. Tonis izdaiļo labos, mīļos un jaukos cilvēkus. Jūs spējat patiesi just līdz cilvēkiem un jūs ļoti mīlat, uztraucaties par ģimeni un draugiem, jūs nekad priekš viņiem nežēlojat mīlestību, spēkus un laiku. Persika tonim ir arī otra puse - tas pievelk labestību īpašniecei.
Koši rozā toņi

Rozā krāsu izvēlās meitenes, kurām patīk piedzīvojumi. Jūs reti sakāt `nē`. Dažreiz tas izspēlē ar jums ļaunus jokus, bet jūs tas īsti neuztrauc: priekš kam pārdzīvot, ja apkārt ir tik daudz interesantā. Jūs ar baudu garšojat jaunus ēdienus, iepazīstaties ar cilvēkiem, apmeklējat jaunas vietas. Vienkāršāk sakot jums patīk jaunas lietas un jauni piedzīvojumi.
Vīna toņi

Jūs nekad nesteidzaties un esat ļoti lepna. Jūs dzīvojat pēc principa: `Nekad un neko nejautājiet! Nekad un neko, it īpaši no tiem, kas ir stiprāki par jums. Paši piedāvās un paši visu iedos!` Attiecībās jūs nepadodaties tik ātri. Jums patīk iekārošanas process un pakaļdzīšanās azarts. Izvēloties šo toni, sieviete jūtas ļoti maiga, bet tajā pat laikā stipra.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019