Kā atbrīvoties no jebkuras atkarības

Advertisement
Foto: wmj.ru
Advertisement

Attiecības tev dod tikai asaras un ciešanas? Visticamāk, te nav runa par mīlestību, bet par slimīgu atkarību no otra cilvēka. Šodienas eksperts pastāstīs, kā to izārstēt.Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wmj.ru
Neatkarīgi no kuras puses skaties – attiecību atkarība – tā ir slimība, patiesībā ne ar ko neatšķiras no alkohola, ķīmiskās vai azartspēļu atkarības. Tā var izpausties, gan attiecībās, kad ļoti pieķeries partnerim, gan bez tās, kad nekādi nespēj aizmirst bijušo vai pieķeries pirmajam kaut cik normālam vīrietim, lai tikai nebūtu viena. Un jau pēc pāris randiņiem (vai pat bez tiem) izdomājam sev nez kādas jūtas un iedomājamies, kā mēs kopīgi novecosim. Kā gan no šādas atkarības atbrīvoties?
Foto: wmj.ru
Atjauno savu pilnvērtību

Jebkura atkarība turas aiz iekšējas nepilnības, domā par to, ka ja tu paliksi bez kāda vai bez kaut kā, tu netiksi ar visu galā, un tev ir nepieciešams papildus atbalsts, „kruķis”. Lai atgūtu pašpietiekamību, ir jāsāk atjaunot savu pilnvērtību, jāpaceļ savs EGO. Jā vienkārši jāmīl sevi, jārūpējas par sevi. Uzreiz ir jāsaka, ja tevi kaut kas neapmierina, jādara tikai tas, ko vēlies, paziņojot par savām vēlmēm un sajūtām. Ir jāuzvedas tā, it kā tu būtu par sevi pārliecināta, un jābūt pārliecinātai, ka esi pati brīnišķīgākā, mīlestības un mierinājuma vērta.
Foto: wmj.ru
To ir ļoti svarīgi izdarīt. Kad tevi pārņem bailes, tad tu iegrimsti neadekvātā traumētā bērna stāvokli. Vienīgais, kas tevi šajā momentā satrauc – pašas drošība. Tev šķiet, ka tā ir atkarīga no otra cilvēka mīlestības un klātbūtnes. Viņa ietekmē tu esi gatava pazemoties, atvainoties, paciest, lai tikai atkal nepiedzīvotu zaudējumu, vientulību, ledus aukstas bailes par savu dzīvi, kā tas bija bērnībā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017