Kā iegūt brīva vīrieša sirdi

Advertisement
Advertisement

Brīvi jauni cilvēki pievelk pretējā dzimuma pārstāves ar to, ka viņi ir nepieejami un kļūst par katras vientuļās sievietes sapni. Attiecības, kuras veidojas starp šādiem cilvēkiem, iet caur ļoti daudzām problēmām un pārbaudījumiem.  Pārskatīsim stāstu no dzīves, kurš mums parādīs visus attiecību momentus starp brīvo vīrieti un viņa jauno pavadoni.

Avots
Foto - gentlemenhood.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Jevgēnijs dzīvoja neapgrūtinātu dzīvi, dažreiz gāja uz randiņiem ar skaistām sievietēm, kurām bija modeles figūra. Un viss bija ļoti labi, līdz viņš satika Olgu. Šī sieviete bija par viņu jaunāka un nosliekusies uz nopietnām attiecībām. Olgai nebija īsti modeles izskats un viņa nebija ļoti gara.
Bet viņa zināja kā ģērbties un izskatīties uz visiem 100 procentiem.
Viņam tas bija kaut kas jauns un neparasts, ka dažreiz pat nevarēja normāli paelpot, jo viņa viņam ļoti patika. Ar laiku viņam iepatikās Olgas raksturs un viedoklis, bet, līdz viss nonāca pie viņa ieradumiem, pie kuriem viņš ir pieradis. Sākās strīdi, kuri pārvērtās skandālos. Viņš teica, ka viņam patīk gulēt vienā gultas pusē un nekā savādāk, laikā, kad Olga tik un tā darīja pa savam.
Viņam dzīves daļa ir viņa teritorija, pie kuras pieder viņā ieradumi, miegs, ēdiens un daudz kas cits. Var sastādīt salīdzinoši garu sarakstu, kurš tā arī nekad nebeigsies. Visi šādi cilvēki ir vienādi, lai arī tā par sevi viņi nemaz nedomā.
1. Lai izveidotu ar šādu cilvēku attiecības, vajag izmantot dažādus paņēmienus un iet uz kompromisiem, ar vienu vārdu vajag parādīt savu gudrību.
2. Neizveidot no attiecībām dramatisko teātri. Nevienam tas nenesīs prieku, bet tikai visu apgrūtinās.
3. Attiecībās ar šādu cilvēku pirmajā vietā jābūt sapratnei. Pat uz jūsu maigumu atbildē varas saņemt agresīvu reakciju.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019