Kā iemīlēt sievieti, kura ir bijusi ellē?

Advertisement
Advertisement

Tas nav vienkārši. 

 

Daudzi ir mēģinājuši. Daudziem nav izdevies. 

 

Vājie, lai pat nemēģina, tāpēc, ka tam ir vajadzīgi lieli spēki, liela pacietība. Tas pieprasa mīlestību, kuru ir grūti uzveikt. 

 

Tāpēc, ka sieviete, kura ir bijusi ellē atgrūdīs tevi. Viņa pārbaudīs tevi, lai uzzinātu, no kā tu esi pagatavots. Viņa nav paredzama - dažreiz vētra, dabas spēks, dažreiz vasaras lietus - mierīgs un atsvaidzinošs. 

 

Raksta turpinājums
Foto: creu.ru
Kad viņa - tāds lietus un lej klusas asaras, mīli viņu.

Kad viņa - pērkons un zibens un spēcīga vētra, kas rada haosu, mīli viņu vēl vairāk.

Viņa - pretrunīga, svārstīga, kas vienmēr šūposies starp bailēm nosmakt mīlestībā un vientulības bailēm. Šodien viņa vēlas, lai tu esi blakus, lai sakārto viņas matus aiz auss, noskūpstītu pieri, apskautu un nekur nelaistu. Rītdien viņai vajadzēs neatkarību, savu telpu un vientulību.

Kamēr tu gulēji, viņa jau pamodās, bez spēkiem apstādināt savas domas, cīnoties ar saviem iekšējiem dēmoniem, nomierināja savus tarakānus, baidījās, ka ja viņa aizmigs, tad tie visi pārņems varu pār viņu. Rītdien viņa būs nogurusi un tava klātbūtne viņu kaitinās, tad viņai vajadzēs pabūt vienai.
Foto: wp.com
Kad viņa tiecās pret tevi, mīli viņu.

Kad viņa atgrūž tevi, mīli viņu vēl stiprāk.

Viņai būs grūti jaunos apstākļos, vietās, ar jauniem cilvēkiem un iespaidiem. Viņa tieksies pret neatkarību, kaut arī baidīsies pārvarēt savas bailes, bet būs vēl sabijusies kā mazs bērns lielā pasaulē. Dažreiz viņai vajadzēs būt drosmīgai, lai pierādītu sev, ka viņa var. Dažreiz viņai būs nepieciešama tava roka, lai stipri pie tās turētos. Dažreiz viņa pat nezinās, kas viņai ir vajadzīgs.

Kad viņa ir drosmīga un pati ar visu tiek galā, mīli viņu.

Kad viņa ir sabijusies, bet atsakās ņemt tevi pie rokas, mīli viņu vēl stiprāk.

Viņa dzīvo mūžīgās bailēs, ka viņas ir vai nu par daudz vai nepietiekami - mūžīgā cīņa mēģinot atrast zelta vidu. Viņa kaunas būt pati, tāpēc, ka neviens viņu nekad nav mīlējis tādu, kāda viņa ir.

Kad viņai ir pārāk daudz jūtu, mīli viņu.

Kad viņai nav pietiekami daudz jūtu, mīli viņu vēl stiprāk.

Dažreiz viņa aizmirsīs par savām sāpēm, tad viņas acis mirdzēs, bet smiekli būs patīkamāki par jebkuru mūziku. Dažreiz sāpes ņems virsroku, tāpēc ka rēta vēl joprojām ir uz viņas ķermeņa un tā sāp. Tad gaisma viņas acīs nodzisīs un smaida mūzika kļūs klusāka.
Kad viņa ir gaisma, mīli viņu.

Kad viņa ir tumsa, mīli viņu vēl stiprāk.

Viņa vienmēr mīlēs tevi ar uzmanību, ar vienu kāju aiz durvīm. Viņa nevar atļauties pilnībā uzticēties tavai mīlestībai, tāpēc viņa slēps savas sirds daļiņas - tās, kuras sāp vairāk par visu.

Viņa vienmēr gaidīs, ka tu aiziesi pirmais. Viņa vienmēr domās, ka tas ir tikai laika jautājums, jo visi kuri ir teikuši, ka mīl viņu ir gājuši projām. Viņa var mēģināt aiziet pirmā, sāpināt tevi pirmā, lai apsteigtu tevi. Tieši tā viņa mēģinās turēt kontrolē, tieši tā viņa tagad izdzīvo, tieši tā viņa sevi saudzē no jaunām sāpēm.

Kad viņa vēlas mīlēt tevi, mīli viņu.

Kad viņa vēlas nodarīt tev sāpes, mīli viņu vēl stiprāk.

Viņa baidās zaudēt kontroli. Nekad neierobežo viņas brīvību un viņa vienmēr atgriezīsies pie tevis.

Mīli viņu, kad tas ir viegli un mīli viņu vēl stiprāk, kad grūti.

Mīli viņu tā, lai viņa saprot, ka tāda mīlestība eksistē.

Mīli viņu, tāpēc ka tu saproti ar visu savu dvēseli, cik vērtīga tev ir viņas mīlestība, kad viņa atkal nolems uzticēt tev savu sirdi.

Tu viņai neesi vajadzīgs, bet viņa ir izvēlējusies tevi. Tāpēc, ka tev ir tas, kas vajadzīgs, lai nomierinātu viņas vētru. Tāpēc, ka pat tad, kad viņa nezina, kā mīlēt, tu zini, kā mīlēt vēl stiprāk.

Autore - Ketija Parkere

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019