Kā kļūt par laimīgu cilvēku

Advertisement
Advertisement

Protams, pilnīgi laimīgu cilvēku atrast ir grūti. Jo katram ir sava dzīve, savas rūpes, sava dzīves vide, kas objektīvi ietekmē visus faktorus. Un kontrole pār notikumiem mums nav pieejama. Taču tieši tad, kad cilvēks var cīnīties un tikt galā ar radušos situāciju, kā pret viņu izturēties un, ko darīs problēmas risināšanai – tas ir būtiski.

Avots
Foto - lifehack.org

Raksta turpinājums - lapa #1
Jāatceras, ka cilvēkam jāpalīdz pašam sev. Kāds to saprot jau agrā bērnībā un mēģina atrast skaisto priekā un iegūst savu atbalstu grūtos brīžos, bet kādam nākas strādāt pie sevis visu mūžu. Darbs pie sevis – diezgan sarežģīts ceļš, bet finišā uzvarētāju vienmēr gaida balva – laime.
Lai iemācītos būt laimīgam, vispirms jāiemācās dzīvot reālajā laikā. Nerocieties pagātnē, kura var ietekmēt tagadni. Necentieties ieskatīties nākotnē, neviens nevar dot garantijas, ka tā pienāks. Tas dzīve tagadnē pilnībā kas izbaudīt īstu dzīvi un sajust, ka jūs dzīvojat ne velti.
Kā atšķirt laimīgu cilvēku?
Pirmkārt, tas ir spilgts, nepiespiests smaids un smiekli, kuri ir skanīgi un dedzīgi. Tāpēc, lai laimes sajūta neatstātu jūs, sazinieties ar cilvēkiem, kas ir optimistiski. Un jūs spēsiet atšķirību pamanīt uzreiz, kā jūsu dzīve atdzimst jaunās krāsās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017