Kā likt puisim jūs iemīlēt? Noderīgi padomi!

Advertisement
Foto: o-nei.ru
Advertisement

Katra meitene, kura kādreiz ir izjutusi iemīlēšanos, ir aizdomājusies par to, kā iegūt atbildes reakciju no sava izvēlētā objekta. Šo mērķi nav nemaz tik grūti sasniegt, ja izvēlas pareizu taktiku. 

 

Neeksistē tikai viens veids, kā pievērst pretējā dizmuma uzmanību. Katrs cilvēks ir individuāls un tas veids, kurš nostrādā uz vienu puisi, nevar attaisnot cerības uz citu puisi. Mūsdienu speciālisti un psihologi ir noteikuši pāris kopējās rekomendācijas, kuras ļauj meitenēm paaugstināt savas izvēlētā objekta iekārošanas spējas. 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: deport.ru
Iekšējais skaistums

Visi zina, ka vīrieši mīl ar acīm. Lai pievērstu jaunā cilvēka uzmanību, meitenei ir ārēji jāizskatās pievilcīgai. Runa nav tikai par meikapu, ideālu figūru un skaistu apģērbu, runa ir arī par pašu cilvēku. Ideālu cilvēku nemēdz būt. Māka mīlēt un pieņemt sevi tādu, kāda tu esi, ir viens no galvenajiem talantiem, kuram ir jābūt, katrai skaistā dzimuma pārstāvei.

Veiksmes atslēga esot attiecībās ar jauno cilvēku - vienmēr būt labā garastāvoklī. Meitene, kura it apmierināta ar dzīvi, savu izskatu un iekšējo stāvokli, izstaro pozitīvo enerģiju un tas pievērš apkārtējo uzmanību. Lai iemācītos sevi mīlēt, atrodiet sevī pāris labās īpašības un koncentrējaties uz tām.
Foto: deport.ru
Aktīvās darbības

Bieži vien uzmanības pievēršanai nākas tērēt daudz spēka. Protams, gadās arī tā, ka otrs cilvēks pats sper pirmo soli, bet ja tas nenotiek, ir jāņem viss savās rokās.

Lai pievērstu pretējā dzimuma uzmanību, pirmkārt ir nepieciešams uzsākt kontaktu. Liela nozīme ir skatienam acīs. Redzes kontaktam ir jāilgst tik ilgi, līdz cilvēks spētu jūs pamanīt un atcerēties.

Kad jums interesējošais objekts atradīsies blakus, ir nepieciešams parādīt, ka jums nebūtu nekas pretī uzsākt ar viņu dialogu. Mēģiniet izrādīt draudzīgumu. Sarunai neizvēlieties grūtas tēmas. Ja rodas neveikla situācija, mēģiniet visu pārvērst jokā.

Pielieciet visus pūliņus, lai izveidotu pirmo iespaidu. Otrās iespējas jums vairāk nebūs. Komunikācijā ar jauno cilvēku, svarīgu lomu spēlē ķermeņa valoda. Tam ir jādemonstrē pašpārliecību sevī un vēlmi turpināt sarunu. Ja dialogs norisināsies veiksmīgi, var mazliet saīsināt attālumu starp jums: pieliekties pie sarunas biedra, lai labāk dzirdētu viņa vārdus un vieglītēm pieskarties viņa rokai.
Foto: deport.ru
Attiecību sākums

Kad pirmie soļi ir veikti, ir nepieciešams pielikt pūliņus romāna uzsākšanai. Stiprā dzimuma pārstāvji, bieži vien nav gatavi aktīvām darbībām - pat, ja meitene viņiem patīk. Tāpēc viņam nāksies mazliet palīdzēt. Jūs esat pārliecināta, ka arī viņš izjūt simpātijas? Tad ir laiks veikt dažas sieviešu viltības.

Ļaujiet viņam justies stipram. Katrā vīrietī dzīvo vēlme būt varonim savai mīļotajai. Lai ļautu viņam parādīt tādu iespēju, nav obligāti jātaisa tāda situācija, kurā mīļotajam burtiski nāksies glābt jūsu dzīvību. Palūdziet viņa palīdzību kādā vieglā lietā: aiznest smagu maisiņu, pārinstalēt datorprogrammu utt. Nav svarīgi, kas tas ir par lūgumu. Galvenais ir patiesi pateikties puisim ar pāris neuzbāzīgiem komplimentiem.

Saglabājiet attālumu starp jums. Lai arī cik ātri jums negribētos uzsākt nopietnas attiecības ar jauno cilvēku, nav vērts steidzināt notikumus. Nav pareizi pievērst puiša uzmanību ar savu pieejamību. Vīrietim interesants ir `medību` process,viņi ciena meitenes, par kurām nākas cīnīties.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017