Kā likt puisim jūs iemīlēt? Noderīgi padomi!

Advertisement
Foto: o-nei.ru
Advertisement

Katra meitene, kura kādreiz ir izjutusi iemīlēšanos, ir aizdomājusies par to, kā iegūt atbildes reakciju no sava izvēlētā objekta. Šo mērķi nav nemaz tik grūti sasniegt, ja izvēlas pareizu taktiku. 

 

Neeksistē tikai viens veids, kā pievērst pretējā dizmuma uzmanību. Katrs cilvēks ir individuāls un tas veids, kurš nostrādā uz vienu puisi, nevar attaisnot cerības uz citu puisi. Mūsdienu speciālisti un psihologi ir noteikuši pāris kopējās rekomendācijas, kuras ļauj meitenēm paaugstināt savas izvēlētā objekta iekārošanas spējas. 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: deport.ru
Iekšējais skaistums

Visi zina, ka vīrieši mīl ar acīm. Lai pievērstu jaunā cilvēka uzmanību, meitenei ir ārēji jāizskatās pievilcīgai. Runa nav tikai par meikapu, ideālu figūru un skaistu apģērbu, runa ir arī par pašu cilvēku. Ideālu cilvēku nemēdz būt. Māka mīlēt un pieņemt sevi tādu, kāda tu esi, ir viens no galvenajiem talantiem, kuram ir jābūt, katrai skaistā dzimuma pārstāvei.

Veiksmes atslēga esot attiecībās ar jauno cilvēku - vienmēr būt labā garastāvoklī. Meitene, kura it apmierināta ar dzīvi, savu izskatu un iekšējo stāvokli, izstaro pozitīvo enerģiju un tas pievērš apkārtējo uzmanību. Lai iemācītos sevi mīlēt, atrodiet sevī pāris labās īpašības un koncentrējaties uz tām.
Foto: deport.ru
Aktīvās darbības

Bieži vien uzmanības pievēršanai nākas tērēt daudz spēka. Protams, gadās arī tā, ka otrs cilvēks pats sper pirmo soli, bet ja tas nenotiek, ir jāņem viss savās rokās.

Lai pievērstu pretējā dzimuma uzmanību, pirmkārt ir nepieciešams uzsākt kontaktu. Liela nozīme ir skatienam acīs. Redzes kontaktam ir jāilgst tik ilgi, līdz cilvēks spētu jūs pamanīt un atcerēties.

Kad jums interesējošais objekts atradīsies blakus, ir nepieciešams parādīt, ka jums nebūtu nekas pretī uzsākt ar viņu dialogu. Mēģiniet izrādīt draudzīgumu. Sarunai neizvēlieties grūtas tēmas. Ja rodas neveikla situācija, mēģiniet visu pārvērst jokā.

Pielieciet visus pūliņus, lai izveidotu pirmo iespaidu. Otrās iespējas jums vairāk nebūs. Komunikācijā ar jauno cilvēku, svarīgu lomu spēlē ķermeņa valoda. Tam ir jādemonstrē pašpārliecību sevī un vēlmi turpināt sarunu. Ja dialogs norisināsies veiksmīgi, var mazliet saīsināt attālumu starp jums: pieliekties pie sarunas biedra, lai labāk dzirdētu viņa vārdus un vieglītēm pieskarties viņa rokai.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017