Kā noteikt raksturu pēc lūpu krāsas?

Advertisement
Advertisement

Pēc kādām tik pazīmēm zinātnieki nenosaka sievietes raksturu: pēc interjera, kuru viņa izvēlas, pēc tā, kādam apģērbam un aksesuāriem viņa dod priekšroku, un pat pēc manieres krāsot lūpas.

 

Mēs dažas reizes dienā redzam savu lūpu krāsu, bet gandrīz nekad neievērojam, kā tieši mēs viņu uzklājam.

Neticami, bet fakts! Gandrīz katra no mums lieto lūpu krāsu citādāk.

 

Gribat ticat, gribat – nē, bet izpētot vairākus lietotus lūpu krāsas zīmuļa galiņus, zinātnieki radīja rakstura klasifikāciju, iedalot sievietes astoņās kategorijās. Izvelciet no somiņas lūpu krāsu un pārbaudiet, vai psihologi ir pareizi jūs raksturojuši.

 

 

 

 

 

 

 

Avots: kleoo.lv

Raksta turpinājums
1. Ja lūpu krāsa ilgi saglabā mazliet saasinātu formu, tas norāda, ka tās saimniece ir praktiska, pārliecināta par sevi, bet konservatīva. Viņa vienmēr zina, ko grib, un kas viņai trūkst, sīkumu dēļ nemaina savu nostāju.

2. Lūpu krāsas augša ir vienmērīgi noapaļota. Par tādas lūpu krāsas saimnieci var teikt, ka viņa ir mērķtiecīga, aukstasinīga un māk pastāvēt par sevi. Viņai ir sveša nolaidība, viņa visu plāno iepriekš. Viņas panākumi, pirmkārt, ir strādīguma un akurātības rezultāts. Vienīgais, kas viņai patiešām trūkst, ir humora izjūta.

3. Nenoteiktas formas augša. Šīs lūpu krāsas īpašniece ir nenosvērta, jebkurš nieks var radīt nemieru, tomēr viņa slēpj to zem pašpārliecinātības un enerģiskuma maskas. Pret cilvēkiem izturas ar neuzticību. Mīl vakara pastaigas, skaistas lietas, izjūt vājību pret sentimentālām romancēm.

4. Lūpu krāsas gals ir kā zīmulim. Tas bieži liecina par egoismu, sevis mīlēšanu. Sievieti, kurai ir tādas formas lūpu krāsa, raksturo augstprātība, nevērīga attieksme pret citu uzskatiem. Viņa slikti saprotas ar cilvēkiem, toties uzskata sevi par ideālu sievu.

5. Absolūti plakana augša. Optimiste, kurai ir sveša grūtsirdība. Viņa ir tieša, atklāta attiecībās ar cilvēkiem, viegli atrod kopēju valodu ar apkārtējiem. Nepievērš uzmanību sadzīves sīkumiem. Tomēr ar savu tiešumu var netīšam aizvainot cilvēku.

6. Nolūzuša zīmuļa forma – ļoti reti sastopams tips. Tik neparasts un oriģināls ir tās īpašnieces raksturs. Viņa ir garastāvokļa cilvēks, brāzmains, nenosvērts, viegli sajūsminās un viegli krīt izmisumā. Parasti viņa ir jautra un smaidoša, kompānijā vienmēr uzmanības centrā. Bet kā draugs, diemžēl, viņa ir neuzticama un var iegāzt.

7. Lūpu krāsas stabiņš nodilis no vienas puses. Tās saimniecei ir bagāta iztēle, lietišķa, atbildīga, spējīga viegli un daiļi paust savas domas. Uzņēmīga, bet ne vienmēr praktiska, lojāla pret citu trūkumiem. Viņai ir svešas kaprīzes, uz viņu vienmēr var paļauties.

8. Lūpu krāsai ir nošķelta konusa forma. Tās saimniece ir apveltīta ar mierīgu, jautru raksturu, apmierināta ar savu likteni. Izcili pazīst cilvēkus. Vienīgais nopietnais trūkums: šīm sievietēm mēdz skaust citu veiksme.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017