Kā savaldzināt vīrieti pāris minūšu laikā? 

Advertisement
Advertisement

Tu noteikti domā, ka savaldiznāt vīrieti pāris minūšu laikā nav iespējams. Bet tā tas nav. Šajā rakstā mēs jums iemācīsim pāris neirolingvistiskos programmēšanas paņēmienus, kas palīzēs tev noticēt saviem spēkiem un iegūt jebkuru vīrieti.

Avots
Foto - cliparts.co

Raksta turpinājums
Kas ir neirolingvistiskā programmēšana?
Šīs zināšanas ir nepieciešamas cilvēkam, kas atgūstas no emocionālajiem pārdzīvojumiem. Vai ar tevi ir bijis kaut kas tāds, pēc kā tu baidījies nokļūt analoģiskā situācijā? Piemēram bērnībā, tevi sakoda suns, tāpēc tagad tu labāk netiecies ar suņiem. Vai arī tevi kaut kad apzaga, tāpēc tagad tu viena pati pa klusām vietām un ielām nestaigā. Šis strādā kā pie negatīvām situācijām (ieslēdzas aizsargāšanas instinkts), tā arī pie pozitīvām situāijām (mēs cenšamies iegūt pozitīvas emocijas).
Tev ir vajadzīgs tikai viens seanss, lai kļūtu par spēcīgu sievieti, kurai pie kājām krīt visi vīrieši.
Kas Tev ir nepieciešams, lai iemācītos NLP?
- Tikai un vienīgi tava apziņa,
Lai kļūtu par valdzinošu un neatkarīgu, pamēģini iedomāties kādu par ko tu iedomājies dzirdot šos vārdus - valdzinošu un neatkarīgu... Tagad padomā kas jums ir kopīgs. Tagad Tu zini, ka īsti nekur jūs neatšķiraties, tāpēc ir laiks iet medībās.
Atrodi kādu ko tu vēlētos savaldzināt, pamēģini ar viņu uzsākt sarunu, par kaut ko kas viņu spētu patīkami uztraukt. Tu nezini kas tas varētu būt? Tā nav problēma. Lai viņš pats par to pastāsta. Nevajag neko konkrētu, vienkārši pajautā, lai viņš tev pastāsta par labāko dienu viņa dzīvē. Uzdod jautājumus kas viņam liktu aizdomāties par to dienu. Kad viņš stāsta pieskaries pie viņa pleca. Tagad pie katra tava pieskāriena viņš aizdomāsies par tām labajām sajūtām, kuras izjuta savā labākajā dienā. Tagad, iepazīstot vīrieti labāk, tu spēsi tādā veidā pārprogrammēt visas viņa emocijas. Piemēram, dzirdot mīļākās grupas dziesmu, viņam ieviešas nostaļģija. Varbūt šī dziesma viņam atgādina par viņa pirmo mīlestību. Piedāvā viņam padejot, lai šī dziesma tagad būtu saistīta ar tevi.
Jā tas ir labi, kad vīrietis pats pienāk iepazīties, bet ko darīt, ja iepazīties vēlies tu pati? Atbilde: aizej un iepazīsties. Tev dreb balss, kājas kļūst slābanas un raustās kreisā acs, kad iedomājies pati iepazīties? Tas ir tāpēc, ka Tu esi ieprogrammējusi sevī pārliecību, ka tevi ignorēs vai rupji atteiks. Šajā gadījumā tev visu vajag apdomāt vēlreiz. Iedomājies, kad puisis redz, ka tu nāc klāt, viņa smaids kļūst plašāks, jo viņš taču ļoti gribēja ar tevi iepazīties, bet baidījies iet klāt tādai skaistulei. Jo vairāk tu iedomājies viņa prieku, iepazīstoties, jo lielāka iespēja, ka tevi sagaidīs veiksme.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019