Kā tikt galā ar stresu katrai Zodiaka zīmei?

Advertisement
Advertisement

Katrs cilvēks cīnās ar stresu pēc savām metodēm. Bieži mēs izmantojam nepareizas stresa noņemšanas tehnikas, bet vēlāk saskaramies ar smagākām sekām - galvassāpēm, sirds sāpēm, paaugstinātu asinsspiedienu. 

 

Kā noskaidrojās, mēs varam atbrīvoties no šīm problēmām, sekojot vienkāršiem likumiem, tomēr katrai Zodiaka zīmei šie likumi ir savi. Lieta tāda, ka cilvēkiem, dzimušiem dažādās zīmēs ir dažādi `atlaišanas mehānismi`. Kad mēs par tiem uzzinām, tad mēs varam cīnīties ar stresu un tā sekām.

Raksta turpinājums - lapa #1
AUNS

Auni ir ļoti aktīvas, jūtīgas un darba mīlošas personības. Stresā iedzīt viņus var aktīvs dzīvesveids un dvēseles noslēgtība. Viņi pievērš pietiekami maz uzmanības ķermeņa, prāta un dvēseles atpūtai. Viņiem liekas, ka enerģija ir pietiekama tam, lai darītu vairāk, nekā tas ir nepieciešams, bet vēlāk paliek ar tukšuma sajūtu.

Ja jūs esat Auns, tad jums pirmkārt ir jāiemācās atslābināties. Dienas laikā taisiet pāris pauzītes. Pavadiet vairāk laika svaigā gaisā, izgulieties, paguliet pa dienu, ja jūtat spēka izsīkumu un pārstājiet būt perfekcionists. Jūsu labākās zāles - daba. Nākamreiz, kad jutīsiet emocionālo izsīkumu, pavadiet visu dienu vientulībā, izbaudiet dabu.
VĒRSIS

Vēršiem ir daudz īpašības, kuras traucē viņiem dzīvot mierīgi bez stresa. Stūrgalvība, perfekcionisms un emocionālās kontroles neesamība noved pie hroniskā stresā, ar kuru Vērši nevar tikt galā.

Vērši ar grūtībām pārdzīvo šķiršanos, darba problēmas, kļūdas un neveiksmes, tāpēc viņi, kā likums cieš no trauksmes un depresijas. Šajā gadījumā labākais veids lai noņemtu stresu - ļaut sev kļūdīties. Neesiet pārāk prasīgi pret sevi. Atcerieties, ka katra neveiksme ir iespēja kļūt labākam un padarīt labāku savu dzīvi.
DVĪŅI

Tāpat kā Auni, arī Dvīņi ir ļoti nedroši. Viņu smadzenes ir pārslogotas ar negatīvām emocijām, kuras var izsaukt hronisku stresu un novest pie ilgstošas depresijas. Lielākā daļa Dvīņu pēc dabas ir ekstraverti, tāpēc vientulība viņiem ir viena no lielākajām bailēm.

Risinājums Dvīņiem - pavadīt vairāk laika ar cilvēkiem, kuri liek smaidīt un domāt mazāk par problēmām. Tā ne tikai samazinās stresa līmeni, bet arī uzlabot kopējo veselības stāvokli.
VĒZIS

Vēži ir ļoti emocionāli. Cilvēki var ievainot viņus pašiem to nemanot. Vēži ir vēl vairāk nedroši, nekā Auni un Dvīņi. Jūs varat pateikt kaut ko nenozīmīgu un neaizvainojošu, bet Vēži divas dienas grozīs šos vārdus savā galvā.

Vēzim ir problēmas ar domu un emociju izrādīšanu. Kā to apturēt? Nodarbojies ar meditāciju un jogu, lai izveidotu iekšējo pasauli. Tad būs iemesls ar sevi lepoties.
LAUVA

Cilvēki, kuri ir dzimuši šajā zīmē, tiecās pretī veiksmei un naudai. Viņi cieš no katras neveiksmes un ir gatavi padoties, ja jūt, ka nepietiks spēka mērķu sasniegšanai.

Viņi dzīvo pagātnē un uztraucās par nākotni. Nav pārsteidzoši, ka viņi ir mūžīgi iztukšoti. Ja jūs esat Lauva, iemācieties dzīvot tagadnē un nedomāt par naudu. Veiksme - nav vienīgais, kas var radīt prieku. Padomājiet par mīlestību un ģimeni.
Foto: 24smi.org
JAUNAVA

Jaunavas ir kritiskas, mazliet egoistiskas, bet viņiem patīk komandēt. Kā likums, viņi vienmēr vēlas līderēt. Viņi tiecās pret ideālu visos dzīves aspektos, ja kāds ir labāks viņi dusmojas un iekrīt depresijā.

Viņi nevar pārdzīvot kāda veiksmi un greizsirdība izsit viņus no ceļa. Jaunavām vajadzētu atbrīvoties no greizsirdības, kļūt vairāk organizētiem un koncentrēties uz sevi. Lasīšana un skriešana - divi veidi, kas palīdz Jaunavām cīnīties ar stresu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019