Kā tikt galā ar stresu katrai Zodiaka zīmei?

Advertisement
Advertisement

Katrs cilvēks cīnās ar stresu pēc savām metodēm. Bieži mēs izmantojam nepareizas stresa noņemšanas tehnikas, bet vēlāk saskaramies ar smagākām sekām - galvassāpēm, sirds sāpēm, paaugstinātu asinsspiedienu. 

 

Kā noskaidrojās, mēs varam atbrīvoties no šīm problēmām, sekojot vienkāršiem likumiem, tomēr katrai Zodiaka zīmei šie likumi ir savi. Lieta tāda, ka cilvēkiem, dzimušiem dažādās zīmēs ir dažādi `atlaišanas mehānismi`. Kad mēs par tiem uzzinām, tad mēs varam cīnīties ar stresu un tā sekām.

Raksta turpinājums - lapa #1
AUNS

Auni ir ļoti aktīvas, jūtīgas un darba mīlošas personības. Stresā iedzīt viņus var aktīvs dzīvesveids un dvēseles noslēgtība. Viņi pievērš pietiekami maz uzmanības ķermeņa, prāta un dvēseles atpūtai. Viņiem liekas, ka enerģija ir pietiekama tam, lai darītu vairāk, nekā tas ir nepieciešams, bet vēlāk paliek ar tukšuma sajūtu.

Ja jūs esat Auns, tad jums pirmkārt ir jāiemācās atslābināties. Dienas laikā taisiet pāris pauzītes. Pavadiet vairāk laika svaigā gaisā, izgulieties, paguliet pa dienu, ja jūtat spēka izsīkumu un pārstājiet būt perfekcionists. Jūsu labākās zāles - daba. Nākamreiz, kad jutīsiet emocionālo izsīkumu, pavadiet visu dienu vientulībā, izbaudiet dabu.
VĒRSIS

Vēršiem ir daudz īpašības, kuras traucē viņiem dzīvot mierīgi bez stresa. Stūrgalvība, perfekcionisms un emocionālās kontroles neesamība noved pie hroniskā stresā, ar kuru Vērši nevar tikt galā.

Vērši ar grūtībām pārdzīvo šķiršanos, darba problēmas, kļūdas un neveiksmes, tāpēc viņi, kā likums cieš no trauksmes un depresijas. Šajā gadījumā labākais veids lai noņemtu stresu - ļaut sev kļūdīties. Neesiet pārāk prasīgi pret sevi. Atcerieties, ka katra neveiksme ir iespēja kļūt labākam un padarīt labāku savu dzīvi.
DVĪŅI

Tāpat kā Auni, arī Dvīņi ir ļoti nedroši. Viņu smadzenes ir pārslogotas ar negatīvām emocijām, kuras var izsaukt hronisku stresu un novest pie ilgstošas depresijas. Lielākā daļa Dvīņu pēc dabas ir ekstraverti, tāpēc vientulība viņiem ir viena no lielākajām bailēm.

Risinājums Dvīņiem - pavadīt vairāk laika ar cilvēkiem, kuri liek smaidīt un domāt mazāk par problēmām. Tā ne tikai samazinās stresa līmeni, bet arī uzlabot kopējo veselības stāvokli.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019