Kā uzzināt cilvēka garastāvokli pēc apģērba krāsas? Triks ko izmanto psihologi!

Advertisement
Advertisement

Manipulēšana ir kļuvusi par attiecību daļu. Mēs manipulējam ar vārdu, rīcību, smaržu, garšu, formu un krāsas palīdzību. Marketologi, psihologi un pat zinātnieki jau sen izzina un analizē krāsu iespaidu uz cilvēkiem.

 

Reklāmu un portālu izveidotāji manipulē ar patērētāju zemapziņu, ar krāsu palīdzību. Piemēram: apmaksas pogu krāsa visbiežāk ir zaļa, jo šī krāsa rada uzticību, bet sarkanas neizmanto, jo tas rada trauksmes sajūtu. Šos pašus paņēmienus mēs izmantojam ikdienas dzīvē, neapzinoties to. Iespaidojam sevi un apkārtējos izvēloties šo vai kādu citu krāsu, tajā pat laikā parādam apkārtējiem savas vajadzības.

Raksta turpinājums - lapa #1
Sarunu biedrs sarkanā apģērbā - uzmanības trūkums

Gatavojieties daudz klausīties. Beriet komplimentus. Ar jūsu projektu viņi ieinteresēsies tikai tad, ja tā būs iespēja sevi parādīt.
Sarunu biedrs zilā apģērbā - risinājumu meklējumos

Tā ir profesionāļu mīļākā krāsa. Zilās krāsas maigais vilnis nomierina prātu un palīdz koncentrēties. Tā, kā droši runājiet par cipariem un shēmām, runājiet īsi un konkrēti, dodiet faktus.
Sarunu biedrs zaļā apģērbā tiecās pēc harmonijas

Ja cilvēkam patīk zaļā krāsa, tas liecina par viņa vēlmi pret mieru. Uz jautriem pasākumiem viņu nedabūsi, bet ideja pavadīt vakaru ērtā atmosfēra viņam patiks. Pārrunās ar tādu cilvēku nevajadzētu pielietot vētrainas emocijas, runājiet mierīgi un nesteidzīgi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017