Kā vīrieši slēpj savas jūtas?

Advertisement
Advertisement

Nevienam nav noslēpums, ka vīrietis un sieviete – tie ir divi cilvēki, kas atšķirīgi domā, viņiem kardināli atšķiras loģika un arī dažādi pauž savas jūtas. Stiprā dzimuma cilvēces pārstāvji, bieži vien slēpj savas jūtas. Sievietes vienmēr interesējis jautājums: kāpēc vīrietis slēpj savas jūtas?

Avots
Foto - tumblr.com 

Raksta turpinājums - lapa #1
Vienkārši vīrieša prāts darbojas citādi, nekā sievietes. Zinātnieki apgalvo, ka stiprā dzimuma pārstāvjiem pārsvarā darbojas tā sfēra, kas galvenokārt atbild par loģiku un racionālo domāšanu. Vājā dzimuma pārstāvēm smadzeņu daļa, kas atbild par mākslu un emocionālo jomu. Tieši ar šo faktu var izskaidrot vīriešu jūtu izpausmes darbību.
Vēl viens, ne mazāk svarīgs iemesls, kāpēc vīrieši slēpj savas jūtas, ir audzināšana, kuru viņam ieaudzinājuši vecāki. Kā zināms, zēni kopš bērnības runā par to, ka viņi nedrīkst izrādīt savu vājumu nekādos apstākļos. Šī iemesla dēļ vīrietis nevēlas dalīties savās izjūtās ar draugiem, jo viņi var to uztvert kā viņa mazo vājību. Šādu uzvedību var izskaidrot kā neveiksmīgu attiecību pieredzi, kura radījusi vīrieša sirdī ievainojumus un viņš negrib kļūdīties un neļauj emocijām izlauzties brīvībā.
Slēpt šādas spēcīgas iemīlēšanās jūtas, vīrieši mēģina izmantojot šādu izpausmes veidu parādīšanos:

• Parādoties maigām jūtām attiecībā uz sievieti, vīrieši izrāda to kā sava veida agresiju. Aiz kādas rupjības vīrietis slēpj savu patieso attieksmi. Vīrietis aiz zināma aukstuma slēpj nepārvaramu vēlme saņemt no sievietes mīlestību un siltas attiecības.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017