Kā vīrieši slēpj savas jūtas?

Advertisement
Advertisement

Nevienam nav noslēpums, ka vīrietis un sieviete – tie ir divi cilvēki, kas atšķirīgi domā, viņiem kardināli atšķiras loģika un arī dažādi pauž savas jūtas. Stiprā dzimuma cilvēces pārstāvji, bieži vien slēpj savas jūtas. Sievietes vienmēr interesējis jautājums: kāpēc vīrietis slēpj savas jūtas?

Avots
Foto - tumblr.com 

Raksta turpinājums - lapa #1
Vienkārši vīrieša prāts darbojas citādi, nekā sievietes. Zinātnieki apgalvo, ka stiprā dzimuma pārstāvjiem pārsvarā darbojas tā sfēra, kas galvenokārt atbild par loģiku un racionālo domāšanu. Vājā dzimuma pārstāvēm smadzeņu daļa, kas atbild par mākslu un emocionālo jomu. Tieši ar šo faktu var izskaidrot vīriešu jūtu izpausmes darbību.
Vēl viens, ne mazāk svarīgs iemesls, kāpēc vīrieši slēpj savas jūtas, ir audzināšana, kuru viņam ieaudzinājuši vecāki. Kā zināms, zēni kopš bērnības runā par to, ka viņi nedrīkst izrādīt savu vājumu nekādos apstākļos. Šī iemesla dēļ vīrietis nevēlas dalīties savās izjūtās ar draugiem, jo viņi var to uztvert kā viņa mazo vājību. Šādu uzvedību var izskaidrot kā neveiksmīgu attiecību pieredzi, kura radījusi vīrieša sirdī ievainojumus un viņš negrib kļūdīties un neļauj emocijām izlauzties brīvībā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017