Kad cilvēkam rodas muļķīgs jautājums, viņš meklē to internetā, lūk 15 no tiem!

Advertisement
Foto: adme.ru
Advertisement

Katrs cilvēks agri vai vēlu ir uzdevis sev kādu pavisam muļķīgu jautājumu, kuru ir kauns pajautāt skaļi. Dienā, kad tika izgudrots internets, problēma pazuda pati par sevi - tagad var jautāt visu! 

 

Mēs esam atlasījuši pašus populārākos jautājumus, kas tiek uzdoti internetā un atbildējām uz tiem ar visu nopietnību. 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: adme.ru
15. Kas būs, ja verdošu ūdeni izlies sniegā?

Ja stiprā salā (-20 un mazāk) izlies glāzi karsta ūdens, tad tas efektīvi pārvērtīsies sniegā. Par tādu triku atbild Mpembas efekts, kurš liecina, ka karsts ūdens spēj sasalt daudz ātrāk, kā auksts. Šī efekta pētījumi norisinās vēl joprojām, bet loģisku izskaidrojumu tam atrast nevar.
Foto: adme.ru
14. Kas notiks, ja ieslēgtu putekļsūcēju pieliks pie acs?

Acs izsūkšana ar putekļsūcēju - viens no biedējošākām sadzīves šausmu stāstiem. Patiesībā daba ir nodrošinājusies pat no tādiem notikumiem un uzticīgi iesprauda acs ābolu galvā. Vēl jāņem vērā ir plakstiņus, kuri refleksīvi aiztaisās, kad jūt pat mazākos draudus.

Gribās vēl piebilst, ka īpaši pacenšoties ir iespējams sev kaitēm. Piemēram, putekļi no putekļsūcēja ir spējīgi izraisīt iekaisumu, kā arī var uzsprāgt asinsvadi.
Foto: adme.ru
13. Kas notiks, ja ieskenēs spoguli?

Cilvēki sen jau sapņo izgudrot portālus uz paralēlām pasaulēm, kāpēc gan nepamēģināt ieskenēt spoguli? Realitātē par tādas darbības rezultātu sanāks tikai `Melnā apļa` variācijas, jo skeneris `redz` to, kas atspīd spogulī, tātad melnumu. Pats lielākais uz ko var cerēt, - tas ir pirkstu nospiedumi un nelieli skrāpējumi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019