Kad cilvēkam rodas muļķīgs jautājums, viņš meklē to internetā, lūk 15 no tiem!

Advertisement
Foto: adme.ru
Advertisement

Katrs cilvēks agri vai vēlu ir uzdevis sev kādu pavisam muļķīgu jautājumu, kuru ir kauns pajautāt skaļi. Dienā, kad tika izgudrots internets, problēma pazuda pati par sevi - tagad var jautāt visu! 

 

Mēs esam atlasījuši pašus populārākos jautājumus, kas tiek uzdoti internetā un atbildējām uz tiem ar visu nopietnību. 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: adme.ru
15. Kas būs, ja verdošu ūdeni izlies sniegā?

Ja stiprā salā (-20 un mazāk) izlies glāzi karsta ūdens, tad tas efektīvi pārvērtīsies sniegā. Par tādu triku atbild Mpembas efekts, kurš liecina, ka karsts ūdens spēj sasalt daudz ātrāk, kā auksts. Šī efekta pētījumi norisinās vēl joprojām, bet loģisku izskaidrojumu tam atrast nevar.
Foto: adme.ru
14. Kas notiks, ja ieslēgtu putekļsūcēju pieliks pie acs?

Acs izsūkšana ar putekļsūcēju - viens no biedējošākām sadzīves šausmu stāstiem. Patiesībā daba ir nodrošinājusies pat no tādiem notikumiem un uzticīgi iesprauda acs ābolu galvā. Vēl jāņem vērā ir plakstiņus, kuri refleksīvi aiztaisās, kad jūt pat mazākos draudus.

Gribās vēl piebilst, ka īpaši pacenšoties ir iespējams sev kaitēm. Piemēram, putekļi no putekļsūcēja ir spējīgi izraisīt iekaisumu, kā arī var uzsprāgt asinsvadi.
Foto: adme.ru
13. Kas notiks, ja ieskenēs spoguli?

Cilvēki sen jau sapņo izgudrot portālus uz paralēlām pasaulēm, kāpēc gan nepamēģināt ieskenēt spoguli? Realitātē par tādas darbības rezultātu sanāks tikai `Melnā apļa` variācijas, jo skeneris `redz` to, kas atspīd spogulī, tātad melnumu. Pats lielākais uz ko var cerēt, - tas ir pirkstu nospiedumi un nelieli skrāpējumi.
Foto: adme.ru
12. Kas notiks, ja norīs košļeni?

Ja norīs košļeni, tā paliks kuņģī vēl 7 gadus. Patiesībā nē. Ārstu viedokļi šajā sakrīt - ja jūsu kuņģis ir spējīgs pārstrādāt steiku vai seleriju, tad ar košļeni tas arī tiks galā. Katram gadījumam mūsu vielmaiņā ir skābes, kuras ir spējīgas atbrīvoties no nevēlamiem priekšmetiem, tikai, ja tie nav asi un pārāk lieli. Tāpēc nevajag norīt lielas un asas košļenes.
Foto: adme.ru
11. Kas notiks, ja degvielas bākā ielies ūdeni?

Nekas labs. Ūdenim ir lielāks blīvums nekā benzīnam, tāpēc tas, nesajaucoties krāsies dibenā. Tālākais brauciena liktenis būs atkarīgs no tās daudzuma. Ja ūdens nav daudz, tad nekas nopietns nenotiks: ar lielu ticamību tas iztvaikos dzinēja darbības laikā. Ja tā ir daudz un dzinējā iekļūs ūdens, tad nāksies doties uz servisu.
Foto: adme.ru
10. Kas notiks, ja krakšķinās pirkstus?

Kuru gan nav biedējuši ar artrītu, kad krakšķināja pirkstus? Krakšķiniet uz veselību. Neviens pētījums nav apstiprinājis šo mītu. Visiem zināmā skaņa - patiesībā nav krakšķis bet gan skaņa no uzsprāguša gaisa burbulīša locītavu šķidrumā. Apmēram pēc 20 minūtēm burbulīši parādās no jauna un var krakšķināt atkal.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019