Kādas frāzes izjauc attiecības ar mīļoto cilvēku

Advertisement
Advertisement

Attiecībās ar mīļoto cilvēku vienmēr ir tāda, kā sava veida prakses stadija. Bet pēc tam, kad šī robeža ir pārkāpta, attiecībās var izveidoties plaisa burtiski no nekā. Reizēm mēs paši neredzam, ka mīļoto cilvēku sāpinām. Bet visbiežāk tas notiek dēļ bezrūpīgo vārdu. Psihologiem, ir noteikts saraksts ar vārdiem, kurus mēs runājam attiecību laikā, kas neizbēgami sāks veidot naidu starp partneriem. Šīs frāzes ir tik spēcīgas un vienlaikus tik neloģiskas, ka spēj atgrūst partneri.

Avots
Foto - hdwallpapersrocks.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Mīlas attiecības ir balstītas uz cilvēku emocionālo tuvību. Fiziskā tuvība, protams, arī iegūst savu vietu. Tomēr arī garīgā tuvība, kas pārformulē harmoniju attiecībās, ir ne mazāk svarīga. Garīgā tuvība rodas tad, kad cilvēki sāk vairāk iepazīt otru cilvēku. Un ar stingrām garīgajām attiecībām partneriem ir lielākas izredzes pārvarēt krīzi attiecībās. Bez īpašas uzmanības un kontroles savā runāšanā sasniegt harmoniju attiecībās nevarēs. Kontrolēt un koriģēt automātiski īstajā brīdī frāzes nav tik viegli, kā varētu likties. Bet iemācoties prasmi pareizi veidot runu, jums būs efektīvāka saziņa ar partneri.
Vārdiem ir tieša un ļoti spēcīga ietekme. Un vēl visa vārdu spektra laikā gandrīz vienmēr izskan zemāk esošas lietotās frāzes, kas pievērš uzmanību savam mīļotajam cilvēkam. Piemēram, dialogs ar partneri bieži sākas ar vārdiem ''Kāpēc tu esi..'' Ar tādiem vārdiem sākt sarunu nav ieteicams nekad. Tas neradīs tuvību ar partneri. Psiholoģiski, kad mēs dzirdam šos vārdus, tad automātiski noskaņojamies uz aizsardzības pozīciju. Šajos vārdos slēpjas apsūdzība pret kaut ko sliktu. Pat, ja jūs neko sliktu negribējāt teikt, viņa vienalga būs spiesta lietot vārdus, lai aizsargātos. Šīm frāzēm ir postoša iedarbība. Lai to saprastu, pamēģiniet sev uzdot jautājumu, sākot to ar šiem pašiem vārdiem. Jūs neizbēgami sajutīsiet kādu neizskaidrojamu spriedzi un nemieru. Jums radīsies sajūtas, ka nebūtu ar kaut ko apmierināts. Runāt tālāk tādā pašā garā vairs negribēsies. Līdzīgā veidā uz jautājumiem, kas sākas ar vārdiem ''Kāpēc?'' reaģē un tavs mīļotais cilvēks. Un viņš, dzirdot šādus vārdus, uztver tevi kā uzbrucēju. Dialogs šādā garā ne tikai neuzlabo tuvību, bet arī sagrauj viņu ļoti ātri.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017