Kāds ir jūsu sapņu vīrietis?

Advertisement
Advertisement

Atkarībā no tā, kā vīrietis sevi realizē dzīvē, var noteikt, pie kāda tipa viņš pieder. Katram pārstāvim ir gan īpašības, gan trūkumi.

 

Ģimenes cilvēks.


Diezgan veikli un prasmīgi spēj tikt galā ar mājas darbiem. Viņš zina visus remonta noteikumus un lieliski tiek galā ar instrumentiem. Saimnieciskās darbības jautājumos viņam nav līdzīgu. Zina, kur atrodas veļas mazgājamā mašīna un prot to izmantot. Nodarbojoties ar iepirkumiem, visu izvēlas tikai kvalitatīvu un svaigu. Bērni viņam vienmēr būs nomazgāti un tīri, visi mājasdarbi izpildīti. Bieži tāds vīrietis ir bezdarbnieks. Viņam darbs — tā ir nevajadzīga nodarbe. Pie tāda vīrieša sieva strādā un nodrošina visu ģimeni. Visbiežāk — tā ir stipra un spēcīga sieviete, kura padodas sava vīrieša dabai. Viņam ir tieksme regulāri uzskatīt sevi par neveiksminieku. Ļoti bieži ir greizsirdīgs uz sievu.

 


Avots
Foto - silverjow.deviantart.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Profesionālis.
Viņš ir ļoti disciplinēts vīriešu dzimuma pārstāvis. Pietiekami atklāts un uzstājīgs savās brīvajās profesijās. Visa viņa koncentrācija virzīta uz darbu. Viņu droši var nosaukt par kvalificētu amata meistaru. Jau bērnībā zināja, ko vēlas darīt nākotnē. Darba lietās viņam nav līdzinieku. Reti ir laimīga ģimenes dzīve. Pavadone, kas strādā, velk uz saviem pleciem arī ģimenes sadzīvi. No tā rodas nesaskaņas un skandāli. Viņai trūkst uzmanības un līdzīgas pienākumu sadales. Taču, neskatoties uz to, ģimene ir stipra.
Uzņēmējs.
Ir lieli ienākumi. Viņš prot skaitīt naudu. Nav piekasīgs citām lietām. Mērķis ir saņemt lielus ienākumus. Tādēļ viņš ir spējīgs strādāt cītīgi un atteikties no atpūtas. Sievietei ar viņu ir tik garlaicīgi, jo viņš nekad nav līdzās. Viņa visu laiku tērē uz visparastāko iepirkšanos un pilnveido savu izskatu.
Varas kārais.
Ieņem maza darbinieka vai turīga vadītāja amatu. Galvenā darbības īpatnība, ka cilvēki viņa acīs izskatās kā lielākie lūdzēji. Šis darbs parāda īsto raksturu un varas kāri. Viņam ļoti patīk vadīt un valdīt pār citiem. Netīkama pozīcija — tas, ka pavada sievieti attiecībās ar viņu. Viņš nemāk izveidot normālas attiecības ar bērniem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017