Kāpēc ir tik svarīgi atmodināt sevī sievišķību?

Advertisement
Advertisement

Pirmkārt, kas ir sievišķība? Tā ir pati būtība, sievietes daba. Tas ir tas, kādēļ vīrieši ir gatavi uz pūliņiem; tas, kas ir svarīgākā vērtība katrā tautā visos laikos; tas, bez kā nav pašas sievietes.

Avots
Foto - alwaysinfo.co.uk

Raksta turpinājums - lapa #1
Atcerēsimies senu pagātni. Tajos laikos, kad daiļās dāmas dēļ notika bruņinieku sacensības — veiklības pārbaudījumi. Vīrieši iedvesmojās no skaistuma, pieticības, noslēpumainības. Jaunavas bija lepnas un viņu dēļ vīrieši gribēja cīnīties ar dažādiem pretiniekiem. Ja kāds domā, kā panākt labvēlību, ja sievietes krūtis un cinisms, ar cigareti zobos ir iespējams? Šaubos.
Vispār sievišķība ir apjomīgs jēdziens. Tā ir uzticēšanās — pašai sev, cilvēkiem, pasaulei. Tā ir arī padevība — visa pieņemšana, kas notiek ar gudrību, bez upura kliedzieniem. Tas ir skaistums — ārējais un iekšējais — abi papildina viens otru. Tās ir veselīgas attiecības ar vīriešiem, arī ar visiem apkārtējiem, jo ar patiesu sievišķības atmodināšanu dzīve kļūst daudz labāka. Tā ir sava ceļa saprašana, sava likteņa. Pēc manām domām, sievišķības gūšana — ir katras sievietes dzīves jēga.
Mūsdienās sievišķība atkal kļūst populāra, ka tas nevar neiepriecināt. Arvien vairāk cilvēku saprot, ka tautas spēks — nāk no sievietēm, ka tieši sieviete ''veido'' vīrieti, ka sievišķība — progresa virzītājspēks. Sievišķība mums ir vajadzīga kā nekad.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017