Kāpēc mēs zaudējam sevi attiecībās ar vīrieti?

Advertisement
Advertisement

Sievietei ir patiesi grūti pārstāt žēlot savu vīrieti, auklēties ar viņu un pārstāt būt par labu mammīti viņam. Protams, sieviete to dara neapzināti. 

 

No bērnības esam mācītas ar to, ka mīlestību un uzmanību var nopelnīt tikai esot laba un paklausīga meitenīte. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Bērnam ir pierasta uzmanība un mīlestība, nevis apģērbs un ēdiens. Kad vecāki saka `ja būsi slikta, es tevi nemīlēšu`, tad bērns to uztver burtiski. Viņš ātri atrod, kas mammai un tētim liekas slikts, bet, kas labs.

Bērns dara to, kas ir labs un ar kucēna acīm gaida savu mīlestības porciju. Viņa apziņā jau ir uzrakstīts:

`Lai mani mīlētu, man ir kaut kas jāizdara, vai jābūt kādam, bet ne sev.`

`Īsts es neesmu nevienam vajadzīgs, jāiebāž viņš kaut kur tālāk un jāpaslēpj`.
Attiecības ar vecākiem - tās ir pirmās atkarīgās attiecības mūsu dzīvē. Tieši tās formē to, kā mēs uzvedīsimies ar saviem mīļajiem.

Pieaugušā vecumā sieviete pati nesaprot kāpēc viņa no sākuma visu dara sava mīļotā dēļ, bet tikai pēc tam sevis dēļ. Kāpēc domā un rūpējās sākumā par viņu, viņa komfortu, bet tikai pēc tam, ja paliek spēki, tad par sevi. Jo, kad viņa nav attiecībās viņai ļoti labi sanāk rūpēties par sevi un sevi mīlēt.
Vēlme būt labai meitenītei vēl ir palikusi. Pat vairāk, tā ir iesēdusies psihē. Tikko, kā sieviete saņem mīlestības un uzmanības porciju, tad ir sajūta, it kā kāds spiež šīs programmas aktivēšanas pogu. Varbūt esat pamanījuši, pēc sevis vai savām draudzenēm, ka skaista adekvāta sieviete attiecībās pārvēršas par grīdas lupatu. Dziest spožums viņas acīs, apģērbs kļūst pieticīgāks un smaids kaut kur pazūd. Viņa mazāk satiekas ar draudzenēm, mazāk iedala laiku sev, ir saraukta par savu vīrieti, viņa darīšanām un komfortu.

No tādiem stāstiem rodas jautājums `kā dzīvot attiecībās un nezaudēt sevi`.

Visu bēdu sakne ir viena - mēs sievietes turpinām ar kucēna acīm gaidīt mīlestības un maiguma porciju. Mēs esam gatavas izgriezt sevi uz ārpusi, lai zinātu, ka mēs vēl esam vajadzīgas un mūs mīl.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 11:56glino
Kārtējie murgi.
0 0 18:06 17.09Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017