Kāpēc mīlestība ir izvēle, nevis nejaušība?

Advertisement
Foto: b17.ru
Advertisement

Iemīlēties, būt mīlētam, mīlēt visu dzīvi - tas ir atsevišķs mūsu personības stāvoklis, bet to nevar atdalīt vienu no otra. Katra stadija ir nepieciešama īstai mīlestībai. Ja ņem vienu sastādošo, tad paliek jebkas, tikai ne mīlestība. 

 

Tā arī ir problēma. Kāpēc vienas attiecības nevar izveidot no paša sākuma, citas izjūk pēc pāris gadiem, bet trešās saglabājas līdz mūža galam?

 

Varbūt tāpēc, ka cilvēki nesaprot, katras mīlestības stadijas svarīgumu. Sākumā ir jāiemīlās, pēc tam jābūt mīlētam, pirms pilnībā velta sevi cilvēkam. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka mīlestību var vienkārši atrast. Nē. Var atrast to, kurš ir pelnījis mīlestību. Bet pati mīlestība - tas nav tas, ko ar atrast. Tā nemaz neeksistē, kad jūs tikai satiekat kādu cilvēku. Tā atnāk vēlāk.

Tai ir nepieciešams laiks, lai attīstītos, izaugtu un atplauktu. Šis process nenotiek viegli. Tieši mīts par to, ka mīlestībai ir jābūt pastāvīgai un bez piepūles, tas salauž cilvēkiem sirdis. Tāpēc attiecības un laulības izjūk, tāpēc daudzi no mums zaudē cerību atrast īstu mīlestību.

Patiesībā mīlestība - tas ir lēmums. Jums apzināti ir jāizlemj, ka mīlat savu partneri un jums ir jāpieņem tāds lēmums katru dienu, līdz kopīgās dzīves beigām.

Mīlestība - nav tas ko mēs atrodam, tā ir mūsu izvēle.
Foto: wp.com
1. Kad mēs iemīlamies

Nav viegli atrast to, ar kuru mums būs komforti. Pēkšņi mēs satiekam cilvēku, ar kuru mums ir interesanti. Eiforija un jaunums palīdz mums iemīlēties.

Pirms jūs uzzināt, ka esat iemīlējušies, jūs sākumā domājat par to, ka iemīlaties. Jūs paši izlemjat, ļaut sev to darīt vai nē. Tā ir izvēle.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017